fbpx

#SPLN v škorpiónovi: Zomeľ, spláchni, predýchaj

Spln v znamení škorpióna je výzvou ?

Udržať sa v mieri, kľude, vo svojom strede aj napriek silným, bodavým a hádavým škorpíkovským energiám.

Škorpión má na konci chvosta bodáčik. Tým NEnápadne pichne a šup sa schovať niekam do tieňa. Vyčká, čo sa bude diať… a priplíži sa z druhej strany.

Pich! A zase sa postaví stranou s nevinným výrazom “ja tu nie som… o čo sa jedná?”…..

Natočila som vám o tom video. Má 6:34 min. Základné veci z videa nájdete v texte nižšie.

Táto energia nás sprevádza aj škorpíkovským splnom. Sem-tam niekto do nás pichne zvonka… a čaká na našu reakciu. Ak je človek podráždený, okamžite reaguje. A hádka ako Brno je na svete.

Samozrejme, že o blbostiach. O somarinách, ktoré nie sú podstatné. Sú len ako vhodná zámienka na hádku, lebo sa nám proste chce hádať. A mať za každú cenu pravdu.

Ja, ja, ja…len a len ja mám pravdu

A to isté si myslí váš partner v komunikácii. Ako to môže dopadnúť? Samozrejme, že zosilneným volume, po ktorom nasleduje TRESK a ticho 🙂 Ticho po búrke.

Tak viete čo?

Poďme tie energie prekabátiť!

Stačí, že si uvedomíš – ahááá, to je tým splnom v škorpíkovi. NEmá zmysel hádať sa a chytať sa na udičku. A možno úplne postačí toto a dokážeš zabrániť hádke.

Keby nie, mám pre teba ešte:

3 tipy, čo môžeš urobiť, ak sa schyľuje k hádke

1. Zomeľ ho v mlynčeku

Ak debata prestáva byť konštruktívna a začína byť rýpavá, zavri ústa. Do hlavy si nasaď mlynček, ktorý melie stále dookola Milujem ťa – Ďakujem ti – Milujem ťa – Ďakujem ti – Milujem ťa – Ďakujem ti …

Útočník po pár minútach prestane, lebo nemá odozvu. Nie je nikto, kto by s ním hru na hádku hral 🙂

2. Spláchni ho

Škorpión je vodné znamenie, preto na jeho temné stránky očistne pôsobí voda. V momente, keď sa začne schyľovať k hádke, odíď z miestnosti priamo do kúpeľne. Daj si sprchu – ideálne studenú. (Alebo dobre 🙂 – tak najprv teplú a zakonči studenou.)

Z kúpeľne výjdeš ako nový človek a už budeš vidieť situáciu z nadhľadu. Už sa NEnecháš vyprovokovať a zatiahnúť do hry na hádku.

3. Predýchaj a uleť

Ak cítiš, že ti stúpa adrenalín a potrebuješ odporovať, začni vedome dýchať. Urob pár hlbokých nádychov a výdychov a odíď! Odíď od tej situácie. Zalez na chvíľu niekam, kde budeš len sama a dopraj si chvíľu pre seba. Ukotvi sa vo svojom JA, vo svojej sile!

Možno bude stačiť len krátka chvíľka, kým sa dostaneš do seba. A potom si na plátne svojej mysle premietni film o tom, ako je vám „s tým druhým“ spolu dobre, smejete sa, spoločne niečo tvoríte v láske a radosti.

Použi osvedčenú pomôcku

Ak máš radšej pomôcku – hlas, ktorý ťa vedie, tak využi vedenú meditáciu. Pred časom som nahrala jednu, ideálnu pre takéto príležitosti – Pierko, ktorá ťa zaručene dostane do stavu uvoľnenia, lásky, pohody… a zároveň ťa prevedie procesom očistenia tohto vzťahu.

Polietaš si na krídlach anjela, ukotvíš sa v sebe a za pár minút budeš z ťaživej situácie vonku. Pomôže ti s ľahkosťou preplávať splnovými energiami a zostane ti už navždy.

Nájdeš ju aj so splnovou 22% zľavou tu >>>

Kedykoľvek budeš potrebovať anjelsku pomoc, či vylepšiť nejaký vzťah, siahneš po nej ako do špajze 🙂 .

Čím ďalej, tým sú splnové a novové energie silnejšie. Nútia nás hľadať spôsoby, ako prejsť toto obdobie s ľahkosťou, v mieri a láske. A to je dobre!

Pretože hľadaním, skúšaním, čistením, praktikovaním všetkých možných duchovných techník, tipov a „trikov“ rastieme. Zvládame lekcie, ktoré sme sa prišli na túto planétu naučiť.

Zároveň dvíhame vibráciu matičky Zem a prispievame k tomu, aby sa nám všetkým žilo čoraz lepšie, farebnejšie, radostnejšie. V láske, šťastí, harmónii. A o to ide!

S láskou

Miriam Meditková

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre