fbpx

Škola hojnosti

Deň za dňom, krok za krokom k tvojej zvýšenej hojnosti

PRÍBEH ŠKOLY

Kde bolo tam bolo...

...bola jedna dievčina, ktorá už od malička vedela, že bude učiteľka.

Už na základnej škole mala potrebu vysvetľovať, ukazovať, pomáhať, motivovať.... Dostala darom schopnosť \"povedať to jazykom, ktorému ten konkrétny človek rozumel\". A tak po skončení gymka išla \"za učiteľku\".

Na vysokej škole bola presvedčená z hĺbky svojho srdca, že až do smrti bude učiť malé deti čítať, písať a počítať.... hravou formou. Tak, ako to vtedy NEbolo zvykom. Tak, aby to bavilo všetkých v triede - deti, aj ju. Tak, aby to celé bolo v súlade s telom, srdcom, mysľou, vesmírnymi zákonmi.

Aj to tak zo začiatku vyzeralo: nastúpila na základnú školu, učila malé detičky, ktoré milovala....a oni milovali ju.

Ale...

...jedného dňa pochopila, že jej miesto nie je tu, medzi detičkami. Že tieto krásne stvorenia ju len mali pripraviť na to, čo má v skutočnosti robiť.

Potom sa ešte musela veľa veľa vzdelávať. Absolvovať niekoľko ďalších škôl, mrte kurzov, seminárov, hodín štúdia. A nabrať hoooodne životných aj pracovných skúseností.

Zvládnuť veľa kotrmelcov, faciek a prekážok, aby pochopila. Aby bola skutočne \"kvalifikovaná na učiteľku\" (lebo papier zo školy veru z teba odborníka NEurobí... a \"komu není zhúry dáno, v apatyce nekoupí\"...).

Pochopila, že toto je jej úloha - učiť dospelých PRAKTICKÉ VECI tak, aby sa pri tom hrali....aby ich to bavilo. Že v hĺbke svojho JA je učiteľka...a jej \"žiaci\" majú byť deti....ale v dospeláckych telách.

A jej úlohou je aj:

  • zobudiť v dospelákoch detskú radosť a prirodzené poznanie,
  • ukázať im, že vek, výška, váha sú len čísla....že dôležitejšie je čosi úúúplne iné,
  • naučiť ich rozumieť a správne využívať vesmírne zákony,
  • viesť ich na ceste ku šťastiu a hojnosti.

A keď prišiel ten správny čas, keď to celé mala požehnané aj zhora,
zriadila špeciálnu hravú školu. Pre dospelákov.

1. virtuálnu školu pre dospelých, kde je prudko žiadúce hrať sa a zabávať.

A vďaka tomu rásť, mladnúť, bohatnúť.

Túto školu, v ktorej sa práve nachádzaš.

Nebude náhoda, že si čítaš tieto riadky. Tvoj anjel strážny ťa sem priviedol, aby si vstúpil(a) a vybral(a) sa na dobrodružnú cestu do krajiny ŠŤASTIE. Sprevádzať ťa bude tá dievčinka Miriam, ktorá ťa už čaká vnútri, za bránami školičky.