Chceš mať každý deň dobrú náladu, viac hojnosti,
lepšiu kontrolu nad svojim životom...

...a popritom sa NEnápadko aj niečo nové každý deň naučiť?

Potrebuješ zamerať pozornosť správnym smerom! 

Presne na toto slúži študovňa - “školské hniezdo”
v Škole hrou pre dospelákov!

15 min. denne, ktoré ti zaručia, že tvoj život sa zmení k lepšiemu.
Hojnosti a šťastiu sa NEubrániš. 🙂

Jediná podmienka je – každý deň vojsť do študovne a 15 min. sa zabávať! A popritom sa učiť.
Je to dômyselný systém.

Celý koncept školy je systém...dokonale premyslený tak, aby tvoja pravá i ľavá hemisféra boli v rovnováhe.

Lebo iba tak sa skutočne učíš a rastieš.

Alebo rastieš, alebo klesáš. NEexistuje stav idem rovno. Akonáhle prestaneš rásť, začínaš klesať... A vďaka škole budeš rásť! Každý deň... O pidi krôčik hore.

Každý deň. Nech je akákoľvek fáza mesiaca, roka, či cyklu ženy. Na vonkajších okolnostiach vôbec NEzáleží. Ty budeš každý deň rásť a pôjdeš vyššie a vyššie.

To chcem! Chcem rásť... a mladnúť 🙂

Zo srdca Vás pozdravujem. Dostala som od manžela Vašu každodennú skolicku ako darček. Chcem sa Vám veľmi poďakovať, zmenili ste mi pohľad na seba, na ľudí, na svet. Každým dňom sa teším viac a viac na všetko zo skolicky. Teraz by som Vás rada poprosila o spomínané video. Ďakujem. ♥ Virtuálne Vás objimam

Bc. Simona Rázgová

Moje meno je Miriam Štolfová.

Som vyštudovaná učiteľka ročníkov 1-4., kde som v praxi pochopila, že najúčinnejší spôsob výuky je cez hru. Na veku nezáleží. Vek, výška, váha sú len čísla.

Mozog dospelého funguje rovnako ako mozog dieťaťa. Deti sú prirodzene zvedavé a prirodzene hravé. Dospeláci už často na rozvoj a vzdelanie kašlú a hrať sa hanbia. A potom stárnu rýchlejšie ako treba…. sú bez energie, chorí, načisto pomýlení 🙂

Vymyslela som jedinečný systém, ktorý ti zaručí neustály rast a rozvoj tvojho potenciálu, zvýšenie energie, vibrácie a pocitu šťastia.

Predstav si, že už o pár týždňov budeš ráno vstávať z postele tak, že vystrelíš s radosťou ako raketa. Ako strela. Ako si to robil(a) v detstve, keď ste mali ísť na výlet.

Čooooo? Že blbosť? Čítaj ďalej!

Budeš utekať k počítaču, aby si čím skôr "kuk", čo je nové v školičke. Budeš sa tešiť z každej “domácej úlohy” a ťahať k počítaču aj svojich milovaných.

Vyzerá to ako nonsens?

Ee, presne tak to budeš mať!

K tomu celý deň lepšiu náladu, lepšie výsledky, hlavu čoraz čistejšiu, väčší kľud a mier v duši.

A ako bonus partiu fajn spolužiakov rovnakej krvnej skupiny.

 Život naberie úplne iný smer, kvalitu, farbu, šťavu, vôňu.

Nechaj sa viesť!

Viem kam, aj AKO kráčať. Povediem ťa za ručičku!

Vďaka škole a jej systému sa každý deň posunieš o malý krôčk ďalej. O 1 schodík vyššie. Každý deň sa niečo naučíš a rozvinieš ľavú aj pravú hemisféru o kúsok viac.

O pár týždňov zistíš, že si urobil veeeelikánsky míľový krok.

Hojnosť v každom smere sa zlepší.

Ewka odporúča Školu hrou pre dospelákov

Takže, čo je pre mňa Škola hrou pre dospelákov ? Hra. Ja to nevnímam vôbec ako školu, ako nejaké učenie sa. Lebo ma to baví, lebo je to hravé, lebo je to kreatívne a tým pádom to pre mňa nie je učenie.

Takže ani nemám ten pocit “a musím si teraz niekde kliknúť, a musím sa teraz niekde nahlásiť“, ale chcem. To, čo Vás baví robíte lebo chcete. Nie preto, že musíte. A to je v podstate to, čo mi to dáva, že chcem.

A viem, že existuje veľa aplikácií aj na tom veľa ľudí už fičí, či cez Facebook, alebo cez rôzne appky v mobile, nejaké afirmácie, nejaké povzbudenia, kalendáre na stoloch, personálne diáre a tak podobne s citátmi.

Tak školička je taký vyšší level kalendárov, kde nemáte len nejaký ten citátik. Ale máte "to za tým", čo Vám to vie priniesť -  ako si to nasadiť na ten Váš život. A máte to všetko zabalené v takom tom peknom darčekovom balení, v takej tej mašličkovej eňo- ňuňo, blinky- blink obale, ktorý Vás v podstate ohromí, že jééééj.
A kto nemá rád darčeky?

Ahoj Mirka, platbu som dnes poslala a určite budem pokračovať 🙂

Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.

Veľmi pekne ďakujem ešte raz za pomoc a podporu v komentároch v škole. Našla som ťa na internete už dávnejšie a som rada, že nastal ten čas, že sme sa spojili zatiaľ aspoň takto 🙂 cez internet.

Janka V.

Milá Miriamka, priznám sa Ti, že by som si nebola myslela, že budem takou poctivou a šťastnou žiačkou Tvojej školičky. Každý deň si "ukradnem" čas na školičku a keď mám pocit, že si potrebujem niektoré krásne veci ešte raz prečítať, napočúvať, poslziť si, tak si to večer zopakujem aj doma:-) Ďakujem a posielam Ti veľkééé OBJATIE:-)

Tatiana

To chcem! Chcem stúpať... až do neba 🙂

Čo v hravej študovni každý deň nájdeš?

 7 zaujímavých šuflíčkov:

1. Karta dňa

Objasní ti energie dňa a navedie ťa na spôsob, ako s nimi narábať. Aby bol tento deň pre teba príjemný, radostný, obohacujúci.

2. Krátke inšpiratívne video

Naučí ťa niečo nové. Zaujímavú informáciu, tip a trik, čo ti uľahčí prácu alebo život, inšpirácia na tvorenie, varenie, kutenie ap.

3. Hádanka

Rozvinie tvoju intuíciu, kreativitu, predstavivosť alebo iné fešandy, ktoré sídlia v pravej hemisfére a klasický školský systém ich v našich hlavách úplne ignoroval. Tak veeeeeľmi ich potrebuješ k šťastnému životu!

4. Koučovacia otázka

Zodpovieš ju za pár sekúnd, a toto uvedomenie ťa posunie o schodík vyššie na ceste seba-uvedomenia.

5. Dnes

Tu sa dozvieš, kto má meniny, čím je dnešný deň významný, psychoastrologické aspekty – spln, nov, vplyv planét a zverokruhu…aké významné osobnosti sa narodili, aj čo významné sa udialo v tento deň.

6. Prekvapko

Každý deň niečo iné, aby si sa mal načo tešiť. Pieseň, video, vtip, hádanka, horoskop.... proste prekvapko, ktoré posilní hlavne tvoju pravú hemisféru a naladí ťa na krásny deň.

7. Komentáre

Kde napíšeš čokoľvek a tým si otvoríš svoje denné flow. Pošleš vonka kvantovú vlnu. Aby sa mohla vrátiť, aby k tebe mohli prichádzať zaujímavé a príjemné veci počas celého dňa.

 

Všetko stihneš za štvrť hodinky a možno aj rýchlejšie.

A nikde nie je napísané, že musíš všetko. Pozrieš si len tie veci, ktoré ťa budú baviť, ktoré si pozrieš z radosťou.

 

V tejto škole je najdôležitejšie, aby ťa to bavilo, aby si mal(a) radosť aby sa zameral(a) pozornosť presne tam, kde ti to zdvihne náladu a podporí ťa.

A ja tam prepašujem tú múdrosť, že si to ani NEvšimneš 🙂

Toto ma bude baviť a dáva mi to zmysel, to chcem!

V hravej študovni na na teba čaká 0 spokojných spolužiakov a 1 Miriam. 🙂

Zuzka odporúča Školu hrou pre dospelákov

Keď som mala vstúpiť do Školy hrou pre dospelákov, ktorú robí Miriam Štolfová, priznám sa, tak som trošku váhala. Pretože za tú cenu sú inde iné produkty... aj za menšiu.

Ale neváham ani trošku, pretože odkedy som vstúpila do Školy hrou pre dospelákov, tak som sa naučila, že naozaj sa mi zapája nejaký ten vesmírny kanálik. Ktorý rozvíja inšpiráciu, je tam veľké množstvo zvláštnych, alebo takých informácií, ku ktorým sa nedostanete bežne na webe.

Rovnako to prepája hemisféry a rozvíja to kreativitu. A hlavne som sa naučila sadnúť si k tomu hneď ráno. A viem, že keď niektorý deň z nejakého dôvodu vynechám, tak mi to chýba.

Takže odporúčam všetkým, ktorí chcú rozvíjať kreativitu, tvorivosť, získať nejakú inšpiráciu a napojiť sa na vesmírny káblik, aby to mohli potom ďalej zužitkovať, alebo získať aj nejaké cenné vstupy. Pretože si tam veľa vecí zdieľame už s tými ľuďmi, ktorí v školičke sú. Takže aj pre týchto to jednoznačne odporúčam a je to super.

Čo získaš v Škole hrou pre dospelákov:

 • Moje osobné vedenie
  Nechaj sa viesť – budeme prepojení vesmírnym káblikom, pofúkam, potiahnem, naladím, navnadím, budeme spolu zdieľať i súznieť.
 • Vedomosti
  Ani NEbudeš vedieť, že sa učíš. Pochopíš vesmírne zákonitosti a iné dôležité veci, ktoré nás v škole NEučili.
 • Schopnosti
  Intuícia, Kreativita, Predstavivosť, Empatia, Asertivita a všetky ostatné fešandy sídliace v pravej hemisfére budú s tebou za chvíľu kamošky.
 • Nové návyky
  Spôsobia vyššiu chronickú emóciu. To znamená, že šťastiu a hojnosti sa NEubrániš. 🙂

Nechaj sa viesť, usmerňovať, kultivovať denno-denne svoju energiu a uvidíš tie zázraky, ktoré sa udejú o pár mesiacov.

 

Budeš mať viac:

 

Hojnosti

Sebavedomia

Zdravia

Lepšiu náladu počas celého dňa

Ako bonus získaš aj kopec rovnako naladených spolužiakov, s ktorými sa budete podporovať “cez prestávky”. 🙂

Taký malý zázrak sa stane. Celkom sa pretransformuje tvoje vedomie aj podvedomie. A to všetko len preto, že sa každý deň budeš chvíľu zabávať v tejto špeciálnej škole. Dobre že?

Cesta do krajších zajtrajškov vedie tadiaľto

A teraz ťa určite zaujíma cena, však? 🙂

 Ako jeden jogurt, doboška, alebo káva z automatu

aby si to mohol dovoliť naozaj každý.

50 centov na deň

15 € / 360 Kč mesačne

Po zaplatení dostaneš prihlasovacie údaje do členskej sekcie. Je to taký kľúč, ktorým si odomkneš a vstúpiš do vnútra. Ja ťa tam už čakám a veľmi sa na teba teším.

Dostaneš oveľa viac, ako zaplatíš.

V hravej študovni na na teba čaká 0 spokojných spolužiakov a 1 Miriam. 🙂

A to nie je všetko

V škole nájdeš navyše aj:

 • Televízne štúdio
  Namiesto telky nakukneš do ŠKOLA-HROU TV. Nájdeš tam tréningové videá, rozhovory, hodiny a hodiny TV materiálu. Budeš mať istotu, že ti do hlavy NEbudeme sypať žiadne smeti, žiadne hrúzy....práve naopak!
 • Sekcia Pre šprtov
  Ak chceš viac, ponúkam ti viac. 🙂
 • Školské akcie len pre členov
  Školské anjelske hodinky, špeciálne webináre na mieru, poradňa ap.
 • Zaujímavé pomôcky
  Testy, videá, pracovné listy, ktoré budú bežne na predaj, ale žiaci školy ich dostanu zdarma.

Dobrý den, prosím o dáreček "Objatie", který nabízíte ve školičce. Školička je úžasná, každý den mi hodně pomáhá, žije se mi mnohem lépe a snadno 🙂 Předem děkuji. S pozdravem

Katka

Ja už sa taaaak teším, idem do školy hneď!

Možno si kladieš pár otázok...

Klikom na otázku si zobraz odpoveď.

Ako to chceš Miriam urobiť?

Každý deň pre teba pripravím materiál, pri ktorom sa budeš baviť a zároveň sa pri tej zábave nenápadne niečo nové potrebné naučíš. Bude to taký vedľajší efekt. Úplne iný systém, ako keď nás morili pred rokmi v škole.


Vtedy sme sa mali učiť múdrosti a my sme sa popritom kadejako zabávali, za čo sme dostávali poznámky a tresty. Pamätáš?V tejto škole to máme úplne naopak: Tvojou úlohou je zabávať sa. Keď to budeš robiť, vždy sa niečo nové naučíš. O to sa postarám ja.


Takže jasné pravidlá – ty sa zabávaš, ja ti chystám správne Úlohy, ktoré majú Zábavný kabátik a pod ním schovanú nejakú praktickú perlu. Kým tvoj mozog bude zaujatý hádankou, perla nenápadne vyskočí a prilepí sa na teba. Ani nevieš ako a čoskoro budeš celý ovešaný perlami - perlami poznania.

A to musím každý deň chodiť do školy?

Áno, toto je najdôležitejšia vec – každý Boží deň sem na chvíľočku vliezť a pobaviť sa.

Kde mám na to zobrať čas? Už teraz nič nestíham.

To je práve tá sranda, že si vytvoríš návyk stráviť svojím vzdelávaním 15 min. každý deň. A tých investovaných 15 min. ti zaručí, že budeš mať lepšiu náladu, koncentráciu, zameranú pozornosť. Preto stihneš oveľa viac vecí a rýchlejšie ako teraz, keď nechodíš do školy. Preto budeš mať paradoxne viacej času ako teraz.

Kedy je ideálne “prichádzať na vyučovanie”?

Najlepšie hneď ráno, pretože sa parádne naladíš na deň, ktorý máš pred sebou, prepojíš sa s mojim vedením a vhupneš do flow. Budeš vedieť, čo ťa čaká na energetickej úrovni, čomu sa vyhnúť, otvoríš svoje denné toky a zároveň si zdvihneš náladu na najvyššiu možnú v danej situácii.

Ráno je to pre mňa absolútne nemysliteľné. Čo s tým?

Vo väčšine domácnosti je ráno frmol. Môžeš kedykoľvek inokedy, alebo použi moju osobnú fintu: Nastav si budík o 0,5 h skôr a máš úplne najideálnejší čas pre seba. Keď sa začnú ostatní doma budiť, ty už budeš naštartovaná(ý), s dobrou náladou a môžeš ich s radosťou privítať do nového dňa. Uvidíš, ako sa ti zlepšia vzťahy a celkové fungovanie domácnosti.


Hovorí zo mňa vlastná skúsenosť – presne takto som to robila ja, aj keď som "nočná sova" a každých 5 min. ráno som bojovala s budíkom. Keď som si vytvorila tento návyk, už mi zostal. Už vstávam skoro ráno a s radosťou. Je to najkrajší čas môjho dňa.

Ako to bude technicky fungovať? Ako sa dostanem do Školy?

Objednáš si členstvo, zaplatíš školné za prvý mesiac 15 eur a hneď ako sa platby spárujú, dostaneš prístupové heslá školy (do platenej sekcie).

Ak zaplatíš kartou, bude to za pár minút. Ak zaplatíš prevodom z účtu na účet, bude to do dvoch dní.

Teraz mi je všetko jasné, presne toto CHCEM!

Čo si môžete prečítať vnútri školy v komentoch od školákov

V hravej študovni na na teba čaká 0 spokojných spolužiakov a 1 Miriam. 🙂