fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#SPLN Obrad (rituál) vo vzdušnom znamení blížencov

Máme spln v blížencoch.

A silnýýýýýý! Najsilnejší tohto roku! Čistí a upratuje už niekoľko dní. Cítite to?

Blíženci sú vzdušné znamenie,

takže spojíme tento splnový obrad s elementom vzduchu. A zároveň je znamenie, pre ktoré sú vzťahy celoživotná výzva. Takže aj tento obrad bude zameraný na vzťahy. Na rodinu, ale aj našich blízkych.

O čo ide?

Pošleme vzdušné bozky našim blízkym, aj vzdialenejším ľuďom, ktorí patria do nášho vzťahového kruhu.

…a tým zabezpečíme zlepšenie všetkých našich vzťahov. Urobíme to cez vesmírny káblik, ktorý máme natiahnutý medzi našimi srdciami a mysľami.

Splnový obrad

Môžeš to urobiť zrána, ale aj kedykoľvek cez deň. Ideálne, keď to urobíš večer, keď na teba svieti splnový mesiac.

Vyjdeš si na také miesto, kde ho vidíš, sadneš si, trošku sa predýchaš. Dostaneš sa do seba a potom si predstavíš jednu osobu…nejakú blízku osobu. Napríklad mamu.

A je úplne jedno, či je vo fyzickom tele, alebo už je v nebi a robí ti anjela. Predstavíš si mamu pred svojim vnútorným zrakom….. a 3x sa nadýchneš a vydýchneš. A pri poslednom výdychu urobíš pomyslený bozk (cmuk) – a pošleš jej v mysli lásku tým bozkom.

Presný postup

Vyzerá to takto:

  1. predstavím si mamu, nádych, výdych… stále ju vidím pred vnútorným zrakom
  2. nádych druhýkrát, výdych,
  3. nádych a pri výdychu urobím cmuk fúúú, a pošlem jej tam vlnu lásky.

Potom si predstavím ďalšieho človeka z môjho vzťahového kruhu a urobím to isté 3x nádych – výdych a pri tom poslednom výdychu urobím cmuk a pošlem lásku kvantovou aj vzdušnou vlnou.

Zlepšíš si vzťahy

Možno vám to potrvá 10…možno aj 15 minút ak máte veľký vzťahový okruh . Veľký okruh ľudí, s ktorými máte vytvorený nejaký vzťah.

Ale stojí to za to, pretože vzťahy sa určite zlepšia. Zlepšia sa hlavne u vás, vo vašom mindsete, vo vašom nastavení. Uvedomíte si, že tomu človeku posielate lásku, že ho máte radi, že ho milujete. A čo je v hlave, to sa o chvíľu prejaví aj v realite.

Vesmírny zákon

Ako vnútri, tak vonku – to je vesmírny zákon, ktorý funguje. Kvantová fyzika NEpustí 🙂

Tak príjemné splnovanie a príjemné rituálovanie 🙂

…teda… „obradovanie“ je ďaleko lepšie slovo, ktoré značí presne to isté, čo „rituálovanie“ Ale slovo OBRAD má slovanský základ a tak nám je jasné na vedomej aj nevedeomej úrovni, že po každom obraDe nastane obraT žiadaným smerom.

S láskou

Miriam

Do školičky vedie cesta tadiaľto >>>

 

Čo o nej hovoria školáci? Samé príjemnosti:

„Prehodnotila som úplne celý život. Snažila som sa už pred tým, ale toto bolo veľmi rychle. Každý deň som riešila jednu vec a išlo to. Vďaka praktickým návodom cítim obrovský posun.“ (Ľubka)

Cesta vedie tadiaľto >>>

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre