fbpx

#NOV v ohnivom znamení strelca + RITUÁL

Keď prevezme vládu strelec, zamieri a vystrelí. A zároveň okolo seba vytvorí hooodne ohnivých iskričiek 🙂 Niekedy spáli aj celý les.

Štrngá to a iskrí. Okolo nás aj v nás. To je energia strelca. Je to veľký učiteľ 🙂

A zároveň nám dáva možnosť spáliť to, čo je už NEpotrebné. A zamieriť na správny cieľ. Vytvoriť si zámer a zamerať svoju pozornosť týmto smerom.

Ak vnímame túto energiu ako obťažujúcu, NEpríjemnú a nadávame na ňu, bude nám ešte viac NEpríjemná a obťažujúca.

ALE…

Môžeme ju pochopiť, prijať a využiť v náš prospech, aj prospech všetkých okolo nás. A toto mi príde ako rozumnejšie a príjemnejšie riešenie.

NOVový obrad/rituál

Môžeš ho urobiť aj 2-3 dni „PO“, kedy ešte stále pôsobí NOVová energia, aj keď je už slabšia…. dvere do NOVého obdobia sú stále otvorené.

Potrebuješ: sviečku, papier a pero, 4 bobkové listy, fixu, starú misku, a pinzetu (ak máš).

 1. Na papier si napíš 4 veci, ktorá ťa trápia (čoho sa chceš zbaviť) – strachy a presvedčenia, ktoré ti už NEslúžia.
 2. Zober ich, zabaľ do virtuálnej gule a spáľ nad plameňom. NEspáliš popísaný papier. Ten zostane. Len vezmeš z neho tú energiu strachu a zbytočnosti a vložíš so plameňa.
 3. Na bobkový list napíš fixou nový zámer, prianie a bobkový list spáľ nad plameňom. Uchop si ho pre istotu do pinzety. Na každý z tých štyroch napíš iný zámer (prianie). A každý spáľ.
 4. Po skončení si sadni a vedome 1-2 minúty dýchaj. Vnímaj vôňu spáleného vavrínu a predstavuj si, aké to bude skvelé, keď už tvoje zámery budú naplnené.
 5. Zbytky bobkového listu vráť naspäť matičke Zem. Môžeš aj do kvetináča, alebo na trávu, hriadku, do záhrady. Papier zahoď normálne do koša (ideálne separovaného). Negatívnu energiu z neho si už spálil(a) v plameni.

Ruský vedec Gannady Malakhov objavil, že vavrín – aromatická rastlinka pochádzajúca z oblasti Stredomoria (u náš tiež nazývaný bobkový list) má niekoľko úžasných a extrémne užitočných vlastností.

 • detoxikuje telo
 • spomaľuje starnutie
 • chráni telo pred bakteriálnymi infekciami
 • zlepšuje trávenie
 • pomáha kontrolovať cukrovku
 • zlepšuje zdravie srdca
 • zmierňuje ťažkosti dýchacieho systému

Okrem uvedených známych účinkov zistil, že keď sa bobkové listy spália, tak dym z nich dokáže veľmi účinne zbavovať ľudí úzkosti a stresu.

Uvoľňuje do vzduchu špecifické látky, ktoré posilňujú pozitívnu energiu a nabudzujú pocity relaxácie. A tak dvíha emóciu.

Čím vyššia emócia pri zadávaní zámeru, tým skôr sa zámer môže splniť. Preto píšeme priania a zámery pri tomto rituáli na listy vavrínu.

Prajem vám príjemný NOVový predvianočný čas.

S láskou

Miriam

Pre tých, ktorí chcú rásť až do neba, žiariť ako baterka ? a žiť radostný život v láske a hojnosti. Brána je otvorená tu >>>>

Čo o nej hovoria školáci?

Samé príjemnosti ?

Ahojte, nedalo mi a ešte raz som dnes nakukla do školy. Prečítať komentáre, ktorých od ránka dosť pribudlo.
A viete čo ? Plačem. Ale slzami šťastia. Toľko nádherných slov a energie. Funguje to!!! Keď sa v jeden moment zameria viac duší na spoločnú vec, tak to dostáva grády.
Asi nikdy v živote som nepocítila takú nálož pozitívnej energie, ako dnes z vašich písmenok.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
???????

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre