fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#NOV v blížencoch

22.05.2020 o 19:41 hod. vyvrcholí nov. Tentokrát je vo vzdušnom znamení Blíženci. Všetky silné mesačné energie nás vedia pritlačiť, ale aj podporiť. Záleží, ako sa k nim postavíme. Ak tvorivo a otvorene, môžeme ich využiť v náš prospech. A vesmír nám s radosťou podá pomocnú ruku.

Vo všeobecnosti – pri splne sa sústredíme na TO, ČO CHCEME, pri nove na TO, ČOHO SA CHCEME ZBAVIŤ.

A tak aj pri tomto nove môžeme poslať do hája veci, ktoré nám už NEslúžia a cítime, že nás sťahujú dole… že sú ako guľa na nohe, ktorej sa chceme zbaviť.

Keďže máme nov vo vzdušnom a komunikatívnom znamení, tentokrát to urobíme cez komunikáciu a vzduch, dobre?  Hlavne dievčatám a dámam sa to bude páčiť 🙂

Ako presne, si mrkni vo videu, ktoré som urobila v deň novu pri rannom slniečku naživo a vysielala na Facebooku dňa 13.6.2018, kedy bol tiež nov v blížencoch.

Stiahla som ho, a umiestnila aj sem na blog (aj keď je v mizernej kvalite, keď sa sťahuje z FB)… aby ste mohli použiť kedykoľvek budete potrebovať zbaviť sa záťaže – závislosti, odporu, smútku, nespracovaných bolestí.

Tieto techniky by sme mohli nazvať aj rituálmi, hlavne ten s bublinou. Vo videu to NEhovorím, ale môžete si dokonca pomôcť aj ozajstným bublifukom – ešte ako bonus sa pritom zahráte.

Zoberiete bublifuk a pri každom fúknutí do plastového očka zároveň myšlienkou pošlete vonka vec, ktorej sa chcete zbaviť. Spolu s dychom tú vec umiestnite pomocou myšlienok dovnútra bubliny, ktorú vietor unesie preč.

A spolu s jej prasknutím „praskne“ aj to, čoho sa chcete zbaviť. Pekná hra, že?…..a môžete použiť kedykoľvek, keď budete chcieť odhodiť „guľu na duši“.

Ak ich použijete počas novu, alebo 2-3 dni pred (alebo po nove), bude účinok silnejší, lebo vás podporia aj mesačné energie. Najhoršie je – NEurobiť nič a vláčiť si ten batoh naďalej so sebou.

Preto, hor sa do toho – zlosť, smúrok, bolesť, špina, jedy, dlhy, závislosti – heš preč!

Majte sa a hrajte sa.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto >>>>>

 

Čo o nej hovoria školáci, ktorí už „študujú po hračkársky“?

Samé príjemnosti:

„Dobré ránečko.
Odkedy chodím sem do tejto veselej vzdelávacej inštitúcie, teším sa na každé ránečko, keď otvorím PC a hneď nakuknem. Vidím, že dnes som po pani učiteľke v triede prvá….
A hľa, aké krásne pokračovanie včerajšieho učiva. To vnímanie krásna ma drží ešte od včera…“  (Zuzka P.)

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre