fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#HÁDANKY intuitívne a posolstvo na máj 2020

Intuícia je taká fešanda, ktorá pomyslene driemka v pravej hemisfére každého z nás. Ak ju pošteklíme pod pazuškou, preberie sa a poslúži.

Nie je nad jej radu pri rozhodovaní o dôležitých veciach, pretože ona vie vyčítať múdrosť z vesmírnej knižnice a dokáže to v priebehu oka-mihu.

Leeenže – niekedy veľmi veľmi dávno sme ju uspali. V škole sme používali prevažne logiku, a stimulovali ľavú hemisféru.

Tak sa milá Intuícia rozhodla, že ak nie je potrebná, pospí si. Uložila do postele a zaspala.

Ak ju chceš prebudiť a primäť, aby bola neustále bdelá… aby stále sedela na tvojom pleci a šepkala do uška tie vesmírne múdrosti, musíš pre to niečo urobiť.

Intuícia sa dá trénovať. Rovnako ako svaly na tele. V Škole hrou pre dospelákov to robíme cez intuitívne hádanky, pretože tie sú rýchle a bavia vás.

A čo je na hre, to dvíha navyše emóciu a vibráciu, čo je prudko žiadúce pre každého z nás.

Toto video som nahrávala naživo 1. mája 2020 súbežne na všetkých sociálnych sieťach – Instagrame, Facebooku, aj Youtube, aby ste si mohli pozrieť na takej, ktorá vám najviac vyhovuje. Nazvala som to Intuícia v akcii 🙂  A dávam ho aj sem na školský blog, aby si mohli mrknúť aj NEfanúšikovia sociálnych sietí 🙂

Za pol hodinky si potrénuješ intuíciu cez intuitívne hádanky, zabavíš sa, dozvieš niečo o čakrách a vypočuješ posolstvo na mesiac máj. Pod videom nájdeš časovanie, ak ťa zaujíma len niečo z toho.

Časovanie:

2:15 Kto je Miriam

4:30 1.intuitívna hádanka – Aké ovocie mám v ruke?

7:02 Cvičenie na prepojenie hemisfér – dirigent

8:25 2.intuitívna hádanka – Koľko fixiek mám v hrsti?

10:55 Cvičenie na prepojenie hemisfér – prstová gymnastika

12:50 3.intuitívna hádanka – Čo je v krabičke?

15:30 Čakry

16:15 4. intuitívna hádanka – Aké číslo má fľaštička?

18:46 Čakra tretieho oka a krčná čakra

22:45 5.intuitívna hádanka – Akej farby fixu držím v ruke?

25:44 Posolstvo na mesiac máj vyčítané z knihy Dievča s havraními krídlami.

Pokiaľ si sa zahrala a hádala hádanky, vyskúšala cvičenia na prepojenie hemisfér, tak ti tvoja prebudená intuícia určite našepká, čo toto posolstvo znamená práve pre teba.

Čo znamená všeobecne, pre nás, ako ľudstvo, som povedala na konci videa. Teda pardón – povedal anjelsky mančaft prostredníctvom mojich úst. Aby som bola presná.

Čaká nás prekrásny mesiac, milí moji. Máme sa na čo tešiť.

S láskou

Miriam

V členskej sekcii hravej Školy pre dospelákov nájdeš každý deň inšpiráciu pre tvoj šťastný život. A ešte aj do fúrika skvelých spolužiakov, ktorí sa navzájom podporujú. Cesta vedie tadiaľto >>>

Čo hovoria o Škole školáci?

Ďakujeme Mirka,že táto úžasná školička existuje❤❤❤a ĎAKUJEM,že mi to prišlo do života a že mám tie najlepšie spolužiačky.Úprimne cítim že každá chce pomoct nielen sebe ale aj babám zo školičky.Veelmi sa tešim,že som tu❤???? (Renáta)

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre