fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#SEBALÁSKA Pomarančová finta, pre šťastný život

Možno ste zažili podobnú situáciu v detstve ako ja: Priniesla som vysvedčenie s jednou sólovou dvojkou a otec ma zdžubal pod čiernu zem (ospravedlňujem sa pani Slovenčine za toto hovorové slovíčko, ale je tak krásne, že ho používam…a s radosťou 🙂 ).

Namiesto toho, aby ma pochválil za ďalších 15 jednotiek, všimol si jednu jedinú, ktorá vyčnievala z radu…. a za tú som dostala kázeň. Bola som z toho zmätená, smutná, rozladená. Tak veľmi, že si to pamätám dodnes.

Sebavedomie mi spadlo do pivnice

A moja hlava si vtedy povedala: Miriam, si úplne NEmožná, si pokazená, si nanič. A duša pritom plakala…. Jednou vetou mi môj otec (ktorý ma miloval), dokázal znížiť sebavedomie o 52 stupienkov. A náš vzťah sa…. no… mierne povedané – zhoršil.

Poznáte?

Zažili ste niečo podobné tiež?

Samozrejme! A nie raz, však?

Takto sa vzťahy zhoršujú a zhoršujú…. a keď sú vzťahy zlé a  sebavedomie v pivnici, žijeme fakt ťažký život.

Sľúbila som fintu na dramatické zlepšenie. Nech sa páči – nahrala som do živého videa na FB. Pravdepodobne má s týmto hodne ľudí patálie, lebo video má niekoľko tisíc pozretí za pár dní a pribúdajú ďalšie.

Ako tie vzťahy zlepšiť?

Opakom kritiky je POCHVALA. Ale nielen taká hocijaká. Musí byť od srdca a povedaná správnym spôsobom v správnu chvíľu. Vo videu sa dozvieš, ako na to.

A aj vysvetlený celý ten mechanizmus, ako nám to v tých hlavičkách funguje. Vyrobila som si dokonca učebnú pomôcku z pomaranča. Nech sa páči:

Finta na dramatické zlepšenie života…. nielen vzťahov:

A v školičke nájdeš nové nakopávky do pozitívneho vesmíru každý Boží deň…a že je tam príjemne, voňavo a veselo!

Ak sa chceš udržiavať v dobrej duševnej kondícii, bude mi cťou viesť ťa za (virtuálnu) ručičku… k šťastiu a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto >>>>>

Majme sa a hrajme sa.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto >>>>>

 

Čo o nej hovoria školáci, ktorí už “študujú po hračkársky”?

Samé príjemnosti:

“Dobré ránečko.
Odkedy chodím sem do tejto veselej vzdelávacej inštitúcie, teším sa na každé ránečko, keď otvorím PC a hneď nakuknem. Vidím, že dnes som po pani učiteľke v triede prvá….
A hľa, aké krásne pokračovanie včerajšieho učiva. To vnímanie krásna ma drží ešte od včera…”  (Zuzka P.)

 

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre