fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

Vision board

VISION BOARD JE MOCNÝ NÁSTROJ na zhmotňovanie snov.

Neviete čo tie dve neznáme slovíčka znamenajú?

V preklade: Nástenka snov, alebo Plagát prianí. Ťažko sa to prekladá. Väčšinou sa preto používa tento anglický výraz.

VISION ako vízia/sen. BOARD ako plagát/nástenka. Môže vyzerať aj takto… podľa feng šuej:

feng-shui-big

S vision boardom mám len a len dobré skúsenosti a vrelo odporúčam. Každý projekt, ktorý som vytvorila, mal svoj vision board.

Najprv som si projekt vytvorila “v mysli”, potom dala ten sen/víziu na papier (vo forme vision boardu) a a potom sa dokázal veľmi rýchlo zhmotniť aj “v reáli”.

Nie je to len “plán” projektu alebo roku. Vkladáme do neho zároveň aj zámer, silu slov a myšlienok. V ideálnom prípade aj obrázky a kresby. Preto je taký mocný.

V roku 2015 som si prvýkrát urobila vision board aj na kalendárny rok. A bol to teda hukot, čo sa počas roka dialo 🙂 Áno, bol to najlepší rok môjho života. Tak, ako som si to naplánovala.

2015

95% z toho, čo bolo na mojom Vision boarde sa mi splnilo. A to som si tam dala aj také veci, ktorým som vtedy ani sama neverila. Fakt!

Napr. Štíhle a pevné telo 60kg…. mala som vtedy 77kg. Dala som to tam viac-menej zo srandy, lebo cvičiť a držať diety nie je nič pre mňa.

10656560_852493394763710_1664328401_n

A čo sa stalo? V roku 2016 som mala rovných 60kg. Bez cvičenia, bez diét. Zliezli si len tak samé od seba… bez námahy. Neuveriteľné? Fakt, nekeciam – zázraky sa dejú. Vision board im krásne pomáha.

20150718_191835h

Ale pozor, priatelia!!!

Dobre si premyslite, aké slovíčka a obrázky na Vision board dáte. Ja som si nedopatrením zapriala niečo úplne iné ako som chcela. A dostala som na chlp presne, čo tam bolo napísané.

Dnes som za to veľmi vďačná… ale keby som vtedy vedela, čo tam píšem, určite by som to naformulovala inak.

SLOVO JE MOCNÝ NÁSTROJ A VESMÍR (Boh, anjeli, univerzum)  DUPLIKUJE PRESNE.

A DORUČUJE NAČAS! Presne v správnu chvíľu.

Ak neviete ako na to, natočila som pre Vás video.  A potom do rúk perá, pastelky, fixy, nožnice, papiere, staré časopisy a hurá na to 🙂

Prajem Vám príjemné tvorenie vision boardu. Prelom kalendárnych rokov je ideálny čas na takúto kreatívnu zábavku. Nech máte celý rok plný šťastia,radosti a splnených prianí.

S láskou

Miriam

(Titulný obrázok som si požičala od Stáni Stiborovej z Podnikaní z pláže)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre