fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

Vieš sa správne rozhodovať? – Technika zovretého srdca

Poznáte ten pocit, že “Zovrelo sa mi srdce”?

Keď sa človek veľmi zľakne, alebo keď je v nejakej veľmi nepríjemnej situácii, tak sa mu zovrie srdce alebo mu veľmi búši srdce.

To sú tie nepríjemnejšie veci a ja používam “Techniku zovretého srdca”, keď sa neviem rozhodnúť. Keď je niečo veľmi dôležité a potrebujem sa rozhodnúť medzi dvoma vecami.

Sme vychovaní na ľavej hemisfére.

Škola nás naučila rozhodovať sa na základe argumentov a faktov.

Ale veľakrát sa mi stalo, že keď som sa rozhodla na základe srdca, bolo to dobré rozhodnutie a keď som sa rozhodla na základe rozumu, NEbolo to dobré rozhodnutie.

Natočila som aj krátke video

Používam to takto:

Ak sa mám rozhodnúť medzi dvoma alternatívami, tak sa stíšim a predstavím si, ako to bude vyzerať, keď to bude „takto“ (možnosť A) a pozorujem čo sa mi deje s telom.

A potom ako to bude vyzerať keď to bude inak (možnosť B). Zvyčajne sa mi pri jednej variante srdce zovrie a pri druhej búcha od radosti.

Samozrejme, že sa rozhodnem pre tú, ktorá mi spôsobuje dobré pocity, hoci len v tej mysli.

Aj keď je to na prvý pohľad úplná blbosť, že to proste nemôže fungovať, na 99% mi vychádza, že som sa rozhodla dobre, keď dám na hlas svojho srdca.

A keď človek ide za hlasom svojho srdca, žije sa mu nádherne.

Doporučujem isť za hlasom svojho srdca. Opýtajte sa svojho srdca, čo si praje, aby ste robili.

Akou cestou sa vydať.

CHOĎ ZA HLASOM SVOJHO SRDCA. TÍ, KTORÍ TO UROBILI, NIKDY NEOĽUTOVALI.

Stali sa z nich šťastní ľudia. Ako mávnutím kúzelného prútika.

Fakt.

Nekeciam.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre