fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#VEDOMÝ ŽIVOT Nestačí len…

Pár životných múdrostí, aby sme žili vedomý život plný lásky a hojnosti. NEstačí len prežívať, treba žiť. Naplno. Vedome. Precítene. Do hĺbky.

Tu je 7 múdrostí preverených vekmi

1. NEstačí len existovať

Žite tak, aby váš život bol blahodarný, harmonický, čistý, intenzívny, láskyplný a povznesený, aby mal hĺbku, a neustále sa snažte, aby mal božský zmysel a bol začlenený do božského poriadku.

2. NEstačí sa len dotýkať

Vrúcne si prajte, aby ste človeka alebo tvora, ktorého sa dotýkate, tiež vnímali – hlboko, empaticky, intuitívne, energeticky a dokonca telepaticky.

3. NEstačí sa len pozerať

Veľmi bdelo a pozorne pozorujte všetko, čo vidíte, a neustále sa snažte čo najrýchlejšie preniknúť za vonkajšiu podobu vecí a za povrchný dojem (prostredníctvom transfigurácie).

Aby ste tak objavili tajuplnú základnú skutočnosť, ktorá zbrklým, nesústredeným, nedôsledným, uponáhľaným a povrchným ľuďom vždy uniká.

4. NEstačí len čítať

Všetko podstatné si zapamätajte a inteligentne si to dajte do súvislosti s tým, čo už poznáte; okamžite intuitívne analyzujte všetky nové poznatky; čo najlepšie extrahujte esenciu písaného oznámenia a všetko si múdro osvojujte.

5. NEstačí len počúvať

Všetko pozorne počúvajte a súčasne starostlivo vnímajte všetky nevýslovné, zložité javy okultnej rezonancie, ktoré vo vás to, čo počúvate, vyvoláva.

Pri každom rozhovore si všímajte tón reči a intuitívne rozoznávajte skutočný význam prednášaných slov.

Všímajte si, ktoré silové centrum (čakra) prevláda v osobe, s ktorou hovoríte, a zakaždým intuitívne a vo všetkých ohľadoch skúmajte tón jej hlasu.

6. NEstačí uspokojiť sa s tým, že ste všetko už zbežne, povrchne a unáhlene spoznali

Pestujte v sebe pevnú, stálu a hlbokú ašpiráciu rozpoznať konečnú božskú Pravdu.

Snažte sa bez otáľania, postupne a naozaj prebudiť múdrosť svojho srdca, vďaka ktorej budete ako múdre, celistvé a veľmi intuitívne zrkadlo odrážať vonkajšiu skutočnosť.

7. Nestačí len vlažne, povrchne a ľahostajne veriť v Boha

Snažte sa Ho cítiť v každom okamihu, ako by bol neuveriteľným spôsobom vo vás prítomný. Konajte vždy iba Jeho vôľu.

Milujte Ho naozaj zo všetkých svojich síl a vždy, bez výnimky, Ho vo svojom živote skutočne stavajte na prvé miesto.

S láskou

Miriam

(Spracované podľa jogin.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre