fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#TEST Zisti, ako veľmi si dôveruješ

Poďme sa zabaviť! Toto je obrázkový test. Neber ho príliš vážne, je zn. Zábavný. Ale možno budeš prekvapená, ako sa trafí do čierneho.

Poznať, nakoľko si si sama sebou istá a objektívne zhodnotiť svoj psychický stav v danej chvíli, ti pomôže tento grafický test.

Pozri sa pozorne na týchto 16 grafických symbolov.

Z každej farebnej skupiny vyber jeden, ktorý sa ti na prvý pohľad najviac pozdáva a je pre teba najvýstižnejší. Potom spočítaj počet bodov, ktoré si tak získala.

Ak máš sčítané body, mrkni tu.

8 – 13 bodov

Pre súčasnosť platí, že tvoje správanie určujú predovšetkým ľudia okolo teba. Ľahko klesáš na mysli a len ťažko sa prinútiš zaoberať sa niečím, čo ťa nepriťahuje.

Veta „to sa musí“ ťa vždy rozhodí.

Pochybnosti ti bránia v nadväzovaní vzťahov. Nedá sa tak celkom povedať, že si pánom vlastných rozhodnutí. Si veľmi citlivá a ľahko podliehaš emóciám.

14 – 20 bodov

Aj keď zatiaľ predovšetkým plávaš s prúdom, usiluješ sa o nájdenie vlastnej cesty. Si schopná kriticky hodnotiť vlastné činy.

Pokiaľ ľudia okolo teba nemajú dostatok presvedčivých argumentov, nedokážu ťa ovplyvniť.

Ak ti sedliacky rozum napovedá, že názor, ktorý si doteraz obhajovala, je ti na škodu, vieš sa ho zriecť.

21 – 27 bodov

V hĺbke duše sa domnievaš, že máš vždy pravdu a nemýliš sa. Avšak aj ty sa dáš ovplyvniť. Existujú dvaja, traja pre teba významní ľudia, pred ktorých mienkou sa skláňaš a si ochotná svoj názor opustiť.

Si obdarená racionálnym, analytickým myslením, a preto vždy usiluješ o nájdenie zlatej strednej cesty medzi svojimi názormi a situáciami, pred ktoré ťa postaví život.

Pomáha ti pritom inštinkt, ktorý ti napovedá správnu cestu.

28 – 34 bodov

Je pre teba naozaj neľahké zriecť sa vlastného názoru a zásad, a to aj vtedy, keď je zrejmé, že nemáš pravdu. Čím viac ťa niekto chce presvedčiť, tým väčší kladieš odpor.

Nie je za tým ani tak sebaistota, ako skôr strach z nepríjemnej situácie, kedy budeš musieť uznať omyl. Nakoniec to väčšinou dokážeš a bývaš prekvapená, že to nebolo také nepríjemné.

35 – 40 bodov

Ak si niečo vezmeš do hlavy, nič ťa nepresvedčí. Ideš za svojim cieľom. Niekedy však zbytočne páliš mosty a potom to tajne ľutuješ.

Ten, kto ťa dobre pozná a dokáže predvídať tvoju reakciu, môže s trochou šikovnosti nenápadne ovplyvňovať tvoje konanie. Menej tvrdohlavosti, viac vnímavosti a flexibility by ti určite prospelo.

Tak čo? Koľko máš bodov?

Sedí popis na teba?

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre