fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#TEST Ženskej príťažlivosti

Chcete lepšie spoznať samú seba? Potom venujte pozornosť nášmu psychologickému testu.

Bez veľkého rozmýšľania zvoľte dekor, ktorý sa vám najviac páči. Výsledky nájdete pod obrázkom.

A teraz mrknite, čo o vás zvolený obrázok hovorí.

1. Romantická osobnosť

Dievča romantické v sebe tají obrovské možnosti dievčenského okúzlenia. Jej hlások je nežný a ľubozvučný, správanie elegantné a je bláznivo šťastná, pokiaľ o ňu partner prejavuje starostlivosť.

Na život hľadí optimistickými očami av každej situácii hľadá niečo pozitívne.

Muži také ženy milujú, pretože nie sú agresívne, pretože ich inšpirujú ich romantické gestá, pretože partnera neutláčajú a túžia len po jeho pozornosti a láske.

2. Spontánne dievča neposednej povahy

Dievča, v ktorom ešte žije dieťa, dievča, ktoré sa vždy bude smiať mužským vtipom. Silné pohlavie sa do nej zamilováva pre lesk jej očí.

Mnohí muži sa tiež dajú lapiť jej bezprostrednosťou. Inak povedané, toto dievča partnerovi život uľahčuje, nerobí ho zložitým.

Je to niečo, čo sa bohužiaľ až príliš často nedostáva moderným dievčatám, komplikujúcim život sebe i okoliu.

3. Skromné dievča

Materiálny blahobyt jej vyvoleného skromnú dievčinu nijako zvlášť nevzrušuje. Nikdy nebude vyžadovať nejaké brilianty alebo prepychové toalety.

Miluje svojho vyvoleného pre to, že je na svete, nie pre to, čo by snáď od neho mohla získať. Skromné dievčatá nenastoľujú nerealistické požiadavky a neočakávajú niečo nadprirodzené. Preto si ich muži tak cení.

4. Železná lady

Je skutočná, múdra a presne vie, čo chce. Má svoj vlastný život, svoje sny a ciele, o ktoré sa usiluje. Nečaká, kým sa objaví princ na bielom koni, ktorý by vyriešil všetky jej problémy a splnil všetky jej priania.

Jej muž nikdy neuvidí na jej tvári slzy. Mnohým mužom sa páči, keď ich družka dokáže zaujať tvrdú životnú pozíciu, pevne riadi vlastný život a kontroluje okolnosti.

5. Starostlivá opatrovateľka

Dievča, ktorého vyvolený je obklopený neustálou starostlivosťou. Robí jej potešenie pripraviť mu niečo dobré, upratať, vytvoriť pohodlie.

Vždy je ochotná ho vypočuť a ponúknuť mu svoju pomoc a oporu. Mnohí muži práve také dievčatá cielene vyhľadávajú, pretože sú presvedčení, že z nich budú skvelé partnerky a matky.

6. Dievča-výzva

Muži milujú silné pocity, ktoré im prinášajú dobyvačné milostné hry. Páči sa im kontakt s príťažlivou dámou, ktorá ich uvádza do varu a ktorú treba dobývať.

Avšak hoci mnoho mladých mužov sníva práve o dievčati, ktoré je výzvou a pokladajú takýto typ ženy za najpríťažlivejšie, zďaleka nie všetci sa vôbec odvážia k nej priblížiť.

7. Zmyselná dievčina

Najpríťažlivejšie dievčatá a ženy sú veľmi ženské a sú sexy. Podobné typy sú pre mužov vysoko príťažlivé a dokážu to dokonale využiť pre svoje ciele.

Zmyselné dievča sa ani zďaleka nedomnieva, že jediným iniciátorom má byť v spálni muž a úplne neváha urobiť prvý krok. Muži tieto dievčatá jednoducho zbožňujú, pretože im dodávajú pocit, že sú žiadúci.

8. Neobyčajné dievča

Vládne čímsi zvláštnym, čo ju v každom prípade vydeľuje z davu. Všetky bežné milostné stereotypy typu spomínania na dátum prvého bozku nie sú nič pre ňu.

Toto dievča okúzľuje neštandardným myslením a nevšednými nápadmi. Možno od nej očakávať čokoľvek. Muži jej spoločnosť milujú, pretože každý deň je nový a naplnený nevšednými zážitkami.

Tak čo?

Sedí obrázok, ktorý ste si vybrali?

Podeľte sa do komentu.

S láskou

Miriam

(Spracované podľa www.moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre