fbpx

#TEST Čo o tebe prezradí prsteň?

Poďme sa zabaviť!  Tento test neberte príliš vážne, je zn. Zábavný. Ale možno budete prekvapení, ako sa trafí do čierneho.

Vyberte si na obrázku prstienok, ktorý sa vám najviac páči. A potom si prečítajte, čo vaša voľba prezradila.

Každá žena má aspoň jeden prstienok. Niektoré predstaviteľky nežného pohlavia prstene priamo zbierajú.

Jedny dávajú prednosť nežným zlatým ozdôbkam, zatiaľ čo iné si potrpia na masívne strieborné prstene alebo zas drahú, elegantnú bižutériu.

To, čomu každá z nich dáva pri výbere prsteňa prednosť, môže všeličo povedať o nich samotných.

Vyberte si prsteň a zistite o sebe niečo viac

Prsteň číslo 1

Takému druhu prsteňa dávajú prednosť ľudia hrdí a priami. Sú otvorení a neboja sa povedať priamo svoj názor. Ak sa snáď niekoho dotknú, vedia sa ospravedlniť.

Bývajú to veľmi milé, zhovorčivé ženy bez stopy nejakej povýšenosti. Sú skrátka také, že si neberú servítky a keď ich niekto nezaujme, dajú to bez urážky najavo.

Ak sa im niekto zapáči, vedia ho naopak dokonale očariť. Priatelia ich milujú a muži zbožňujú.

Prsteň číslo 2

Osoba romantická a skutočne veľmi ženská, to hovorí voľba tohto prsteňa. Všetko, o čom sníva, sa jej splní. Je pôvabná a graciózna.

Spoločnosť ju miluje pre jej večný úsmev. Partner takej ženy sa môže vyžívať, pretože je to skvelá gazdiná a ideálna milenka.

Svoju nežnosť a ženský štýl prejavuje nielen správaním, ale aj výberom oblečenia či úpravou domácnosti.

Prsteň číslo 3

Prstienok s roztomilým mačiatkom signalizuje láskavú povahu, ktorá vyjde s každým. V prítomnosti tejto ženy sa ľudia cítia ľahko a prirodzene, dokonca ich opúšťa bolenie hlavy a iné boliestky.

Sú to ženy energické, ochotné pomáhať a podporiť. S prekážkami si v živote poradia ľahko, nemajú sklon fňukať a prepadať trudnomyseľnosti. Sú obetavé, priateľské a veselé.

Prsteň číslo 4

Ženy, ktoré zvolili tento prsteň, mávajú nezabudnuteľný pohľad tigrice. Sú to silné povahy a bohaté duše. Nikdy nezabudnú podraz alebo neveru.

Samy by sa k ničomu podobnému nikdy neznížili a z duše opovrhujú každým, kto sa zrady dopustí. Rovnako tak neznášajú klebety a intrigy.

Ich dôveru nie je ľahko získať, ale kto ju má, získa obetavého, vľúdneho a oddaného priateľa. Nemusí sa báť ohovárania a klebiet a jeho dôvera nebude nikdy sklamaná.

Prsteň číslo 5

Pozitivita vyžarujúca zo žien, ktoré si vyberú tento prsteň, by najskôr vystačila pre celý svet. Svietia ako slniečko a dokážu sa radovať z každej maličkosti.

Rozžiaria každú miestnosť, do ktorej vkročia, rozsvietia aj sebazmúrnejší priestor a všetkým dodajú dobrú náladu.

Sú úprimné, majú romantické sklony a svojho partnera rozmaznávajú so všetkou nežnosťou, ktoré sú schopné. V ich blízkosti je vždy plno porozumenia a harmónie. Zapadnú skvele do každého tímu.

Prsteň číslo 6

Okolie si týchto žien považuje pre ich schopnosť nájsť správne riešenie každej situácie. Ich rady bývajú vždy správne a ich odhad presný.

Preto ich priatelia vyhľadávajú so žiadosťou o pomoc. Sú to ženy pokojnej a vyváženej povahy, dobre sa ovládajú a zvládnu každú prekážku. Ako partnerky sú verné, vnímavé a pozorné. Vždy elegantné a skvele upravené.

Tak čo? Aký prsteň ste si vybrali?

Sedí na vás daná charakteristika?

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný. život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre