fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#TEST Vyber si obrázok a zisti svoju osobnosť

Poďme sa zabaviť! Toto je obrázkový test osobnosti. Neberte ho príliš vážne, je zn. Zábavný. Ale možno budete prekvapení, ako sa trafí do čierneho.

Vyberte si obrázok, ktorý sa vam páči najviac. A keď už budete mať vybrané, mrknite sa čo o vás obrázok hovorí.

 

celý

Bezproblémový
Hravý
Veselý

1.první

Milujete voľný a spontánny život. Pokúšate sa užiť si toho čo najviac v súlade s heslom: „Žijeme len raz“.

Ste veľmi zvedavý a otvorení ku všetkému novému a ťažíte zo zmien. Nič nie je horšie ako keď sa cítite spútaný. Ste vždy pripravený na každé prekvapenie.

Nezávislý
Nekonvenčný
Nespútaný

2.druhý

Potrebujete pre seba voľný životný priestor. Máte umelecký cit, ktorý používate buď vo vašej práci alebo v oddychových činnostiach. Vaša túžba po slobode vás niekedy prinúti urobiť presný opak toho, čo by od vás okolie očakávalo.

Váš životný štýl je veľmi individualistický. Nechcete nikdy nič napodobňovať, ale žijete podľa svojich vlastných nápadov a presvedčení, dokonca ak to znamená aj plávať proti prúdu.

Sebapozorující
Citlivý
Premýšľavý

3.třetí

Nenávidíte povrchnosť; radšej budete osamotený, než aby ste pretrpeli krátky rozhovor. Vaše vzťahy s priateľmi sú veľmi silné, a dávajú vám pocit vnútorného pokoja a harmónie, ktorý potrebujete. Nevadí vám byť osamotený aj dlhšiu dobu a zriedka sa stane, že sa nudíte.

Pri zemi
Vyvážený
Harmonický

4.čtvrtý

Ceníte si prirodzený štýl a milujete jednoduchosť. Ľudia vás obdivujú, pretože stojíte oboma nohami na zemi a oni sa môžu na vás spoľahnúť.

Svojim blízkym poskytujete pocit bezpečia a ponechávate im ich priestor. Viete, aké dôležité je byť ľudský a prívetivý. Odmietate všetko, čo je krikľavé a všedné. A ste veľmi kritický k rozmarom módnych trendov.

Profesionál
Pragmatický
Sebavedomý

5.pátý

Máte svoj život pevne v rukách a veríte viac vo svoje schopnosti ako v šťastie. Problémy riešite vždy prakticky. Máte realistický pohľad na veci vo vašom živote a do všetkého sa púšťate bez zaváhania.

V práci ste veľmi zodpovedný a ľudia vedia, že sa na vás môžu spoľahnúť. Nie ste nikdy úplne spokojný, pokiaľ nedosiahnete uskutočnenie vlastných nápadov.

Mierový
Diskrétny
Mierumilovný

6.šestý

Ste bezstarostný a napriek tomu diskrétny. Ľahko sa spriatelíte, napriek tomu si vážite svoje súkromie a nezávislosť. Radi sa občas vzdialite od všetkého zhonu a zvažujete zmysel života a užívate si.

Ak potrebujete priestor, tak sa vzdialite na odľahlé miesto, ale nie ste samotár. Žijete v harmónii so sebou a so svetom. Ceníte si život a to, čo vám tento svet môže ponúknuť.

Analytický
Dôveryhodný
Sebavedomý

7.sedmý

Máte vysoké morálne kvality a vase city sú stále. Rádi sa obklopujete drahokamami, ktoré nájdete, hoci by ich iní prehliadli. Kultúra zohráva osobitnú úlohu vo vašom živote.

Našli ste váš vlastný osobný štýl, ktorý je elegantný a exkluzívny, nepodliehajúci rozmarom módy. Vašim ideálom, na ktorom vy zakladáte váš život, je kultivované potešenie. Ceníte si kultivovanosť ľudí, ktorí vás obklopujú.

Romantický
Snivý
Citovo založený

8.
osmý

Ste veľmi citlivá osoba. Na veci nehľadíte triezvo ani rozumne. Vaše pocity sú pre vás nejdôležitejšie. Cítíte, že je dôležité mať v živote sny.

Odmietate ľudí, ktorí opovrhujú romantizmom a premýšľajú racionálne. Vaša nálada je veľmi premenlivá a vy na tom nehodláte nič meniť.

Dynamický
Aktívny
Extrovert

9.devátý

Radi prijímate určité riziká výmenou za zaujímavú a rozmanitú prácu. Rutina má na vás naopak ochromujúci účinok. Radi sa diania aktívne zúčastňujete a nie ste len pasívnym divákom. Radi si vytyčujete nové ciele.

Tak čo? Aký obrázok si si vybral(a)?

Sedí ti?

Napíš dolu do komentu.

Mne ten môj sedí ako RNŠ. 🙂

Majme sa a hrajme sa.

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

 

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre