fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#TEST Vyber si stom a zisti akú máš osobnosť

Chceš sa zabaviť? Tak tu je zábavný a jednoduchý test. Tento test neber príliš vážne, je zn. Zábavný. Ale možno budeš prekvapená, ako sa trafí do čierneho.

Najprv sa pozri na obrázok a bez hlbšieho premýšľania si vyber strom, ktorý sa ti páči najviac. A potom sa pozri na svoj výsledok.

Ak si si vybrala obrázok, mrkni čo znamená. 

1. Šťastná a rozvážna

Si vnímavá a chápavá osoba. Načúvaš pozorne a bez predsudkov. Domnievaš sa, že každý človek má v živote svoju vlastnú cestu.

Ľahko prijímaš nové udalosti aj nových ľudí. Si odolná voči stresu, málokedy ťa niečo znepokojí. Pôsobíš veľmi uvoľneným dojmom. Dobre využívaš čas a neopúšťaš vlastnú cestu.

2. Očarujúca a energická

Si veselý, zábavný človek. Cítitiš sa v harmónii s celým svetom. Si spontánna, vždy plná nadšenia. Vždy si „za“, najmä ak ide o nejaké dobrodružstvo. Často ľudí prekvapuješ, možno aj šokuješ.

Ale čo sa dá robiť, vždy skrátka zostaneš sama sebou. Všetko ťa zaujíma, všetko ťa baví. Ak máš o niečo záujem, nedáš si pokoj, kým to dôkladne nepreštuduješ.

3. Plná optimizmu a úspešná

Veríš, že život je dar. Pokúšaš sa získať a využiť čo možno najviac z toho, čo ti bolo dané. Si veľmi hrdá na to, čo si v živote dosiahla.

S tým, koho miluješ, si ochotná deliť sa o všetky radosti a strasti. Na život máš veľmi rozumný pohľad. Vidíš, že pohár je vždy aspoň čiastočne plný. Využívaš každú možnosť na odpustenie, učenie a rast.

Život je príliš krátky, než aby si ho žila inak.

4. Si štedrá a morálna

Usiluješ sa o to, aby si bola lepšia. Máš tie najvyššie ambície a štandardy. Ľuďom sa môže zdať, že s tebou ide ťažko vyjsť, ale najťažšie to máš ty sama so sebou. Usilovne pracuješ, nie si však egoista.

Pracujetš preto, že chceš svet zmeniť k lepšiemu. Miluješ, kým ťa niekto neraní.

A potom – miluješ ďalej. Len málo ľudí dokáže náležite oceniť všetko, čo robíš.

5. Zaujímavá a pravdivá

Si zodpovedný človek, ktorý sa rád stará o druhých. Veríš v poctivú prácu a rada prijímaš povinnosti. Máš dobrú povahu. U ľudí budíš dôveru.

Si zábavná, bystrá a vtipná. Máš vždy čo zaujímavé povedať.

6. Chytrá a premýšľavá

Si vynikajúci mysliteľ. Tvoje myšlienky a nápady sú pre teba najdôležitejšie. Rada si svoje nápady a teórie premýšľaš osamote. Si introvertná.

Vychádzaš dobre s tými, ktorí radi premýšľajú a študujú. Nikdy nie si povrchná. Veľa času venuješ premýšľaniu o morálke. Pokúšaš sa robiť to, čo je správne, aj keď s tebou väčšina spoločnosti nesúhlasí.

7. Múdra a filozofujúca

Si unikátna, svojho druhu jedinečná duša. Popri tebe sa nevyskytuje nikto, kto by sa ti aj len vzdialene podobal. Si intuitívna a trochu podivínska.

Často ťa zle chápu, čo ťa zraňuje. Potrebuješ svoj osobný priestor. Tvoja tvorba si žiada rozvoj, zaslúži si úctu ostatných. Si človek, ktorý jasne vidí temné a svetlé stránky života. Si veľmi citová.

8. Sebaistá a dominujúca

Si veľmi nezávislá. Tvojou zásadou je: „Urobím si sama“. Spoliehaš sa iba na seba. Vieš, ako zostať silná pre seba a tých, ktorých miluješ.

Vieš, čo chceš a nebojíš sa ísť tomu v ústrety. Jediné, čo od ľudí žiadaš je, aby k tebe boli úprimní. Si pripravená prijať pravdu.

9. Dobrá a citlivá

Ľahko nadväzuješ vzťahy s ľuďmi. Máš mnoho priateľov a rada meníš život k lepšiemu. Tvoja aura je teplá a svetlá. Ľudia sa v tvojej prítomnosti cítia úplne bezpečne.

Každý deň myslíš na to, aby si bola ešte lepšia. Chceš byť zaujímavá, múdra a jedinečná. Potrebuješ lásku viac ako ktokoľvek iný na svete. Si ochotná milovať aj tých, ktorí ťa nemajú radi.

Tak čo? Ktorý strom si si vybrala?

Sedí popis na teba?

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre