fbpx

Magický ženský 

Bylinkovo - šamanský kurz

Budeme bylinkovať, čarovať a prebúdzať zabudnutú múdrosť predkov.

13.-15.10.2023

#TEST Vyber si zeleninu a dozvieš sa akú máš osobnosť

Chceš sa zabaviť? Tak tu je zábavný a jednoduchý test. Tento test neber príliš vážne, je zn. Zábavný. Ale možno budeš prekvapená, koľko toho o tebe povie voľba zeleniny!

Je to humorný, ale presný test na stanovenie typu osobnosti. Presne stanovuje hlavné vlastnosti a rysy tvojej povahy. Sústreď sa na svoj vnútorný hlas a odpovedz na dve obyčajné otázky.

Čo máš radšej ?

1. uhorku alebo paradajku

2. tekvicu alebo melón

Tak, to je všetko. Mrkni dole na tú kombináciu zeleniny, ktorú si si vybrala.

Výsledky

Uhorka a tekvica

Táto voľba sa viac vyskytuje u mužov ako u žien.

Muži tohto typu sú mužní a vážni. Málokedy sa niekým dajú ovplyvniť. Nemajú sklon k alkoholizmu. Je medzi nimi mnoho športovcov a milovníkov cestovania.

Žena sa s takýmto mužom cíti chránená kamenným múrom – jeho zodpovednosť zahŕňa aj rodinné vzťahy. Títo muži sú cieľavedomí a ľahko dosahujú vytýčený cieľ. Majú však aj svoje nedostatky – nie sú romantickí.

Ak teda čaká žena kvety, mala by rovno povedať, že si želá dostať kyticu.

Ženy tohto typu často zaujímajú vedúce pozície v práci, doma však bývajú bezradné ako malé deti – zle varia, nevedia aranžovať kvety, neznášajú pranie a umývanie riadu.

Napriek tomu však muž v takej žene nájde verného a chápajúceho priateľa.

Paradajka a melón

Paradajkovo-melónoví ľudia sú veselí a aktívni. Vynikajú zvýšenou komunikatívnosťou, nie vždy je však styk s nimi bez problémov. Výbušnosť ich povahy vedie často k hádkam.

Muži tohto typu bývajú gurmánmi. Sú obvykle pohodlní a dávajú prednosť papučkám a županu pred batohom a spacím vakom.

Ženy paradajkovo-melónového ustrojenia sú emotívne, majú rady zvieratá aj domáci krb, v ich blízkosti je vždy útulno a panuje pohoda.

Nie sú intrigánky, ale môžu sa dopustiť netaktnosti, pretože vždy hovoria to, čo si myslia – úprimnosť a čestnosť sú hlavnými rysmi paradajkovo-melónových ľudí.

Uhorka a melón

Ľudia tohto typu neustále prežívajú duševné zmätky. Ich vonkajší pokoj a zdržanlivosť skrývajú vnútorné napätie.

O mužoch tohto druhu sa hovorí: tichá voda brehy myje. Život s uhorkovo-melónovým človekom je ako život na sopke – nikdy nevieš, čo bude zajtra a s akým nápadom zase príde.

Ženy tohto typu sa nehádajú kvôli maličkostiam. Pocit krivdy v sebe hromadia a jedného krásneho dňa sú schopné porozbíjať všetok riad v dome, nezriedka o hlavu svojho úbohého partnera.

Uhorkovo-melónoví ľudia sú najviac tvorivým typom. Vedia premýšľať a často medzi nimi nájdeme vedcov a vynálezcov.

Tekvica a paradajka

Ak ti je blízka táto voľba, potom patríš k ľuďom uvážlivým, taktným a pokojným. Takt a citlivosť sú tvoje vrodené vlastnosti. Máš rada pekné veci a máš aj výborný vkus.

Tekvicovo-paradajkoví muži sú trochu zženštilí. Veľmi často sú to hudobníci alebo výtvarní umelci. Umelecká tvorba je tým, čo je týmto ľuďom najbližšie.

Ženy tohto typu bývajú milované a obdivované. V láske sú vášnivé a stále. Bývajú z nich oddané, nežné a starostlivé manželky. Avšak muži tohto typu dokážu byť narcistnými egoistami.

Tak čo? Aká je tvoja kombinácia?

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre