fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#TEST Čo vidíš na obrázku?

Pozrite sa na obrázok a zapamätajte si to prvé, čo vám udrelo do očí.

To, čo človek vidí v jednoduchom obrázku, môže povedať veľa o jeho osobnosti. Psychológia využíva rôzne vyobrazenia na zostavenie ľudského profilu, pričom výsledky bývajú dosť presné.

Tento rýchly test si samozrejme nerobí nároky na presnosť klinickej analýzy, ale aj o vás môže dosť povedať.

Mrkni na obrázok

Ak si videla výbuch:

Si tvorivá osobnosť s dobrou fantáziou. Pokiaľ nepracuješ v oblasti umenia, možno by stálo za to zmeniť profesiu! Zvlášť pokiaľ nie si so svojim zamestnaním spokojná.

Spomeň si, čo si rada robila, keď si bola mladšia. Nebavil ťa spev alebo tanec? Maľovanie? Starú záľubu by si mohla prebudiť aspoň ako koníčka. Nebudeš ľutovať!

Ak si videla dve ruky:

Máš tiež rozvinutú predstavivosť, základom všetkého tvojho konania je však logika. Najprv vidíš všetko vždy tak ako to je a v skutočnosti si potom schopná „vyfantazírovať“ čokoľvek ďalšie.

Vďaka bystrému rozumu a tvojej racionalite sa na teba ľudia často obracajú o radu. Dokážeš sa dostať aj z tých najspletitejších situácií a nájsť odpoveď, ktorá sa bude páčiť každému.

Neprepadáš ľahko panike a v extrémnych situáciách dokážeš ľudí okolo seba upokojiť. Je to pozoruhodná vlastnosť, ktorú iní veľmi oceňujú. Preto si ťa často vyberú za lídra, dokonca aj keď ty sama si myslíš, že niekto iný by si s tým poradil lepšie…

Ak si uvidela strom:

Si neobyčajne všímavá. Nič pred ťebou nemožno skryť, pretože si všímaš maličkosti, ktoré iní ľudia prehliadnu. Vieš a vidíš všetko.

Okrem toho veľmi citlivo vnímaš city ľudí okolo seba. Vďaka tomu vždy presne vieš, čo môžeš od koho žiadať. Svoju schopnosť by si dobre uplatnila v biznise na dosiahnutie finančného úspechu.

Pokiaľ by si ju však chcela využiť v prospech iných, odporúčam ti profesiu psychoterapeuta.

Ak si nevidela nič:

Potrebuješ dovolenku. Neschopnosť niečo z obrázku vyčítať signalizuje, že tvoj mozog je unavený a nedokáže účinne plniť zložitejšie úlohy.

Pociťuješ v poslednom čase zvýšené podráždenie? Je pre teba ťažké nazerať na problémy z viacerých strán? To všetko sú príznaky preťaženia. Potrebuješ oddych.

S láskou

Miriam

(Spracované podľa moje-pravdy.cz)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre