fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

Šťastný aj uprostred búrky

Človek môže byť vnútorne šťastný, ak keď sa zmieta v obrovskej životnej búrke.

Vyzerá to ako blbosť, že?

Ako môžem byť šťastná, keď ma všetko bolí…keď sa mi furt chce plakať, alebo som nasr…. nasrdená na celý svet….keď ma všetci hnevajú, keď sa mi nič nedarí….

No preto, že viem s absolútnou istotou, že toto je krízový stav.

Katastrofa

A každá katastrofa sa nám v živote vyskytne vtedy, keď sme tesne pred vystrelením do nového, krajšieho levelu.

Kríza (katastrofa) je tu na to, aby sme sa mali od čoho odraziť. Aby sme si zrovnali hodnoty a priority. Vykašľali sa na to, čo nám neslúži a poslali to do hája.

A potom – zbavení tejto záťaže, gule na nohe, ruksáku na chrbte – zľahka vystúpame ešte vyššie ako sme boli pred krízou.

Na dne sa môžeš odraziť

Ak máš pocit, že si na dne, teš sa. To znamená, že sa máš od čoho odraziť a stúpať hore. Teš sa, lebo vieš, že už bude len lepšie.

A preto aj v tých najväčších životných sračkách dokážeš byť vnútorne šťastný. Lebo cesta vedie už len hore – do krajších zajtrajškov. A tie budú coby dup ?

Niečo o tom viem. Párkrát som sa už z takého dna odrazila.

A vieš čo sa stalo?

Vystrelila som ešte vyššie, ako som dúfala.

Kríza je fajnový stav. Celý život ďakujem za všetky moje. Akurát keď sa v tom človek patlá a nevidí svetlo na konci tunela, vtedy je to mega nepríjemné, že?

Bude lepšie, to mi ver!

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre