Pozývam ťa stráviť 5 dní v spoločnosti týchto skvelých žien a načerpať kooopec ženskej inšpirácie.

V nedeľu 25.10. uvidíš aj moju prednášku na tému INTUÍCIA V PRAXI. Vstupenky sú zdarma tu >>>>>

#TEST Slnečný test – sedí a či NEsedí?

Testy sme v škole NEznášali, v bežnom živote ich milujeme.

Divné, žeeee?

Viete prečo?

Lebo v tej ozajstnej škole nám cez testy ukazovali, čo všetko NEvieme. Testy učitelia používali na vyhľadávanie našich chýb a NEdostatkov. Na to, aby nám dokazovali, že sme hlúpi. Zameriavali pozornosť na “defekty”, NEvedomosti…negatívnym smerom.

V bežnom živote si cez rôzne testy potvrdzujeme naše kvality, talenty, prednosti. Zameriavame svoju pozornosť na pozitívno v nás…. a teda správnym smerom.

Upevňujú nás v sebe, vo svojom JA. Dvíhajú nám seba-vedomie a sebalásku… a to je taaaak dobre!

Našla som pre vás milý testík osobnosti:

SLNEČNÝ TEST

V histórií ľudstva nachádzame mnoho znakov, pomocou ktorých možno zakresliť slnko. Keďže každý jeden človek je jedinečný, vnímame slnko rozlične.

Predstava o slnku, ktoré je viac menej každodennou súčasťou života je zakorenená v každom z nás. V nasledujúcom teste nazrieme hlbšie do nášho vnútra, čím môžeme objaviť podstatu našej osobnosti.

Na výber máme osem sĺnk, vyberieme si jedno a podľa popisu nášho výberu sa dozvieme niečo viac o našej osobnosti, respektíve o našej povahe.

ČO PREZRADÍ SLNKO  O TVOJEJ DUŠI?

Nech sa páči, tu je vyhodnotenie:

 

Ak ste si vybrali obrázok číslo jeden, patríte k radostne naladeným ľuďom, ktorých prehra dokáže posunúť dopredu. Dodržujete určité zásady, stojíte nohami pevne na zemi. Čo sa týka morálky, máte hranice, ktoré vás vedia zastaviť, prípadne nasmerovať. Ľudia vám veria, pretože viete dodržať slovo. Veríte v šťastné konce.

Výber obrázku číslo dva o vás prezrádza to, že potrebujete priestor, v ktorom sa cítite bezpečne, preto máte pri sebe zopár ľudí, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť. V otázkach pomoci iným ľuďom neviete povedať nie, pretože pomoc iným je vašou silnou stránkou. Ľudia vás práve kvôli tejto silnej stránke zvyknú využívať, kvôli tomu je niekedy lepšie dať na intuíciu.

Ak ste si vybrali obrázok číslo tri, ste nezávislým človekom. Nevyhľadávate konflikty a vaša empatia je viac než príkladná. Trpezlivosť je síce spoločníkom múdrosti, no každý pohár raz pretečie, aj napriek tomu u vás dlhodobý hnev nepretrváva. Obetavosť ktorou prekypujete vás posúva v boji za dobro ľudí. Pre mnohých ľudí ste vzorom, aj keď si to možno ani neuvedomujete.

Obrázok číslo štyri zodpovedá tomu, že ste kreatívnym človekom, s ktorým nikdy nie je nuda. Viete efektívne využiť svoj voľný čas. Občas príde obdobie, v ktorom ste radšej sama so sebou, než s inými ľuďmi, no neľakajte sa, je to normálny okamih v živote človeka. Viete, čo v živote naozaj chcete, preto ste aj v láske vytrvalá a stála.

Ak ste si vybrali obrázok číslo päť, niet pochýb, že váš inteligenčný kvocient je vysoko nad priemerom. Máte nadhľad, viete veci analyzovať a jednoducho nájsť riešenie akejkoľvek situácie. Ste úprimná, priama a ľudská osoba. Ľudia vás však často vnímajú ako človeka s vysokým sebavedomím. Nie je však dôležité ako vás vidia ostatní, ale ako sa vidíte vy sám/a.

Výber obrázku číslo šesť symbolizuje človeka, ktorý si vie triezvo poradiť aj so zložitou a stresujúcou situáciou. Je na vás vidno, že si užívate život plnými dúškami. Viete prijať kritiku, čo je v dnešnej dobe nevídané. To, že si vezmete z každej situácie niečo prospešné vám pomáha osobnostne stúpať. Môžete to v živote ďaleko dotiahnuť aj vďaka vašej zodpovednej práci. Rýchlo sa z vás môže stať celebrita, pretože ľudia vás jednoducho zbožňujú.

Obrázok číslo sedem vypovedá o nestabilite vo vašom živote. Ste často na hojdačkách, neviete sa rozhodnúť. Preto by ste si mali vpustiť do života niekoho, kto bude vašim hnacím motorom vtedy, keď budete potrebovať nakopnúť tým správnym smerom. Ste však veľmi tvorivý človek, ktorý ak niečo robí, tak sa do toho vloží celým srdcom. Mnohí oceňujú vašu snahu, silu a chuť pokračovať až do konca.

Ak ste si vybrali obrázok číslo osem, patríte k ľuďom, ktorí sa výborne uplatnia na vedúcich postoch. Ste zrozumiteľná/ý a rozlúštiteľná osobnosť. Vo vzťahoch ste otvorená, no k telu si pustíte len ľudí, ktorí tvoria bezpečnú zónu vášho života. Ste rodeným rečníkom, ktorého si obľúbi hneď množstvo ľudí. Viete, čo máte povedať  a dôležitejšie je, že viete aj to, kedy a ako to povedať tak, aby to bolo vhodné.

Tak čo?

Ktoré si si vybral(a)?

Napíš do komentu….tuto celkom úúúúplne dole na tejto stránke.

A pripíš aj to, či sedí popis, dobre?

…lebo mne sadol úplne, ako….veď vieš 🙂

Majme sa a hrajme sa!

S láskou

Miriam

(Spracované podľa trendweb.sk)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto >>>>>

 

Čo o nej hovoria školáci, ktorí už “študujú po hračkársky”?

Samé príjemnosti:

“Dobré ránečko.
Odkedy chodím sem do tejto veselej vzdelávacej inštitúcie, teším sa na každé ránečko, keď otvorím PC a hneď nakuknem. Vidím, že dnes som po pani učiteľke v triede prvá….
A hľa, aké krásne pokračovanie včerajšieho učiva. To vnímanie krásna ma drží ešte od včera…”  (Zuzka P.)

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Ako si na tom s intuíciou?

Komentáre
  1. Renáta Rovňáková píše:

    Tak, mne trojka sadla. Naozaj chvíľami mám trápny pocit, ak mi ľudia ďakujú a ja neviem prečo. A pravda je aj s pretečeným pohárom 😏

  2. anna.sidorova8@gmail.com píše:

    Dobre ranko🌞Mne sadlo slniecko c.6. Parada😉😘
    Dakujem a Pekny dnik😍

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů