fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#RITUÁL na odhodenie záťaže

Nie je dôležité, kedy sa dostaneš k tomuto článku a videu. Rituál je účinný vždy. A NEbude veru náhoda, že práve teraz si sem klikla (alebo klikol).

Zbav sa záťaže

Je to krátky, silný, a odskúšaný rituál, ktorý ti pomôže zbaviť sa vecí, ktoré už NEpatria do tvojho života, ktoré už NEslúžia.

Pomôžu ti v tom všetky živly: oheň, voda, vzduch aj zem.

Ak ho urobíš v čase akéhokoľvek NOVu, pomôžu ti navyše aj silné čistiace energie, ktoré každý nov prináša. Ale NEmusíš ho robiť len v čase novu. Urob si kedykoľvek, keď už dozrel čas na to zbaviť sa “gule na nohe”.

Je veľmi podobný ako technika Ohnivého listu, ale pozor! Nie rovnaký! Líši sa v podstatných detailoch.

Postup som nahrala do videa 15.5.2018, kedy planéta Urán prechádzala do znamenia Býka a zotrvá tam najbližších 8 rokov.

Rekapitulácia postupu:

1. Napíš si, čoho sa chceš zbaviť. Začni slovom: Ďakujem….

2. Lístoček spáľ (a popri tom sa rozhodni, že to naozaj tak chceš).

3. Popol vsyp do tečúcej rieky.

4. Postav sa (ideálne) bosými nohami na zem a poďakuj.

5. Zhlboka dýchaj, pros o vedenie a počúvaj.

6. Urob prvý krok, ku ktorému si vedená/ý.

Urob prvý krok!

Toto je dôležité!

Pomôž trošku tomu zázraku a urob to, čo ti prvé napadne. Ďalšia cesta sa ukáže.

Predstav si to ako cestu autom v tme – vždy vidíš len ten kúsok pred sebou. Ako sa posúvaš, vždy sa osvetlí to, čo je potrebné vidieť.

Podstané je, že do toho auta sadneš a zapneš svetlá. To je to spojenie sa so zemou a “nebom”. Potom to už pôjde ako po masle.

A ešte jedna faktická: tečúca rieka!

Nie záchod, nie kuchynská výlevka alebo umývadlo. Nech sa ti doma NEzachytí ani molekula tej energie, ktorej sa chceš zbaviť. Treba ju vyniesť von….do prírody. Tá si s ňou už poradí.

Ak načisto NEmáš poruke rieku, tak radšej pošli preč pomocou vzduchu, vetríka.

Rozfúkaj ten popol na nejakom peknom miestečku. V lese alebo parku…. a potom si umy ruky, prípadne aj celého človeka vysprchuj. Nech ti aj voda pomôže. Nech do toho procesu zapojíš aj tento silný očistný živel.

Tak jo….  už vieš ako na to. Tak go go goooo. Zdvihnúť zadok a poslať strachy, brzdy, zbytočné závažia raz a navždy do ….. hája ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre