fbpx

#PRÍBEHY Zázračnosti o hojnosti

„Drahá Miriam,

tak som si spätne pozrela tvoje októbrove videjka na Youtube o hojnosti, začala upratovať pred dverami, v byte … začala tvoriť zmeny a čuduj sa svete – uvoľnená energia pre hojnost je mega rýchla,“ napísala mi do správy na Instagrame Aďka (Andrea Semancová).

Spozornela som, lebo milujem tieto vaše správy s dôkazmi o tom, že keď zameriate pozornosť na pani Hojnosť, ona sa vám štedro odmeňuje.

Jasné, treba k tomu ešte prečistiť aj bloky (automatické programy v podvedomí) a otvoriť srdce. Ale zameraná pozornosť správnym smerom je vždy ten prvý krok k tomu, aby sa diali záZRAKy.

Tam, niekde, za zrakom, v iných energetických poliach. Tam, kde ich NEvidíme bežným zrakom, a predsa sa dejú. My už potom len vidíme s malým časovým oneskorením výsledok v hmote. Ako Andrejka.

Napísala mi toho viac. A tak ma to nadchlo, že som ju požiadala o súhlas so zverejnením jej malých obyčajných-neobyčajných zázračností – pohladení od pani Hojnosti.

Ona súhlasila, za čo srdečne ďakujem, a tak vám sem môžem pozdieľať pár písmeniek pre inšpiráciu.

1. PRÍBEH: Dom so starým nábytkom

„Predávame starý dom po babke, záujemcov bolo kopec, ale furt tam bol nejaký blok. Dom je starý a zaprataný vecami, čo sa každému z rodiny “raz ešte zídu”.

Včera som tak premýšlala, že to tam pôjdeme vypratať a necháme len ten pekný starý nábytok po prarodičoch.

A zázrak – dnes mi volal náš agent, že máme kupca – chce si nechať ten pekný starý nábytok a žiada vypratať zvyšok do podpisu predkupnej zmluvy!

No krása!“

A Andrejka pokračovala v komunikácii so mnou: „ĎAKUJEM ZA TO, čo robíš. Neprestávaj…“

PS: Začala som tie videjká (o hojnosti) pozerať len predvčerom.

No pozrime sa….to je poriadny fičák, že? Skvelá rýchlosť zhmotňovania, keď sa to uchopí správne.

2. PRÍBEH: Vyplatená kreditka

„Mám ešte jeden skvelý zásah hojnosti, keď som po 10 rokoch zatvorila svoje prevádzky, skončila v nemocnici a musela sa znova pozbierať.

Zaumienila som si niekedy v novembri 2019, že do konca roka vyplatím kreditku. Bola som už 4.mesiac na PN-ke. Z istého uhla pohľadu, by to vyzeralo úplne, ale úplne bez šance..

Ale “poslala som objednávku” a pustila to z hlavy. Deň pred Vianocami mi volal pán, reagujúci na ponuku z bazoša, kde som už dávnejšie uverejnila inzerát na dopredaj tovaru, čo mi ostal. Chcel kúpiť všetko.

Poobede boli peniaze vložené na účet. Takže som dokonca ešte do Vianoc vyrovnala kreditku a ešte mi ostala nejaká suma.

A navyše mi tá istá suma došla na účet ešte medzi sviatkami, to sa kolegyňa toho nakupujúceho pomýlila, nevšimla si poznámku na faktúre, že to bolo platené v hotovosti vkladom na účet.

Peniažky som obratom vrátila – bola to dosť vysoká suma, aby jej poriadne zavarila a mne by určite nepriniesla šťastie…“

Nádherný príklad zhmotneného priania, kedy bol silný zámer vyslaný do vesmírneho e-shopu a nebol brzdený zbytočnými pochybnosťami, že?

Pichlo ma pod rebro slovo „peniažky“. Vy, ktorí ste už prešli mojimi kurzami hojnosti, viete, prečo 🙂

Keď vymeníte slovo „peniažky“ za „peniaze„, budú k vám tiecť oveľa rýchlejšie a vo väčších množstvách. Lebo predsa len – peniažky…to je také malé milé ťuťuťu ňuňuňu, že? Keby ste chceli väčšie…také poriadne veľké, tak odporúčam používať slovo „peniaze“.

Slovo je mocný nástroj! Používaj tieto vesmírne kľúče správne a oni ti odomknú dvere k nekonečnej hojnosti.

3. PRÍBEH: Vysnívaný byt a práca

„Dostala som sa k Tebe niekedy minulý rok. Sesterka mi poslala Tvoje videjko “o dni naprd” a pred rokom sme už spolu maľovali Adventný kalendár hojnosti.

Človek si postupne spomína na veci, čo boli v detstve automatické, ale vplyvom okolia a ruka v ruke s lenivosťou na to človek pozabudol…

Keď som bola malá a chodili sme tu v Prešove, kde bývam, na opačný koniec mesta na letné kúpalisko, vždy sa mi páčili tie byty v paneláku, čo majú prechod z kuchyne aj z obývačky na balkón (ten istý typ bytu sme mali aj my, ale bez prechodu z kuchyne).

Tak som si zaumienila, že tu raz budem bývať. A hádaj čo? Bývam tu presne v tom paneláku. Môj manžel sa tu totižto narodil.

Podobná story – keď tu na sídlisku pred rokmi stavali nové obchodné centrum, veľmi sa mi páčila poloha a povedala som si, že tu raz budem pracovať.

Firma, v ktorej som neskôr pracovala, sa do tej budovy po kolaudácii mala sťahovať. Ale nakoniec z toho zišlo, ja som odtiaľ odišla a po čase začala podnikať. A hádaj, kde som si otvorila prevádzku?

Presne tam!

Stačí si priať.“

Tak, ako napísala Andrejka, „stačí si priať“.

Inšpirovali vás jej príbehy? Prajte si! Priania majú zvláštnu vlastnosť: plnia sa 🙂

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre