fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#SRANDIČKY Točí sa, či NEtočí?

Opäť taká ZAUJÍMAVINKA, ktorá prišla mailom. A ukazuje nám cez hru, ako tie naše mozgové bunky fungujú…. ako mozog dokáže uveriť ilúzii. Ako v statickom obrázku dokáže „vidieť pohyb“.

Netuším, kto je autorom textu, bohužiaľ….tak ho neuvádzam. Ale zaujalo ma to a tak sa delím aj s vami. V maili bol tento text:

Podľa japonského psychiatra Akioshiho Kitaokiho, ktorý vytvoril túto ilúziu, je obrázok nehybný u vyvážených a odpočinutých lidí.

Ak sa ilúzia aktívne pohybuje, potrebuješ odpočinok a spánok aspoň  8 hodín.

Ak sa ilúzia pohybuje veľmi rýchlo, potom urýchlene potrebuješ poriadny odpočinok.

A aký je tvoj stav?

Pohybuje sa tento obrázok, alebo nie?

Ja som sa dostala k tomu večer a trošku sa „ten had“ hýbe. Úplne lenivo, ale hýbe. Podľa textu som teda unavená a potrebujem do postele 🙂

Som veru zvedavá, či sa aj tebe hýbe…. a ako rýchlo. Či sa nájde niekto, komu sa NEhýbe. Urobíme spoločne kontrolu tohto virálu, dobre?

Ako to máš ty? Napíš do komentu celkom dole.

Díky díky krásna víla, alebo švárny šuhaj, že pozdieľaš, čo vidíš.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre