fbpx

Magický ženský 

Bylinkovo - šamanský kurz

Budeme bylinkovať, čarovať a prebúdzať zabudnutú múdrosť predkov.

13.-15.10.2023

#SRANDIČKY Točí sa, či NEtočí?

Opäť taká ZAUJÍMAVINKA, ktorá prišla mailom. A ukazuje nám cez hru, ako tie naše mozgové bunky fungujú…. ako mozog dokáže uveriť ilúzii. Ako v statickom obrázku dokáže „vidieť pohyb“.

Netuším, kto je autorom textu, bohužiaľ….tak ho neuvádzam. Ale zaujalo ma to a tak sa delím aj s vami. V maili bol tento text:

Podľa japonského psychiatra Akioshiho Kitaokiho, ktorý vytvoril túto ilúziu, je obrázok nehybný u vyvážených a odpočinutých lidí.

Ak sa ilúzia aktívne pohybuje, potrebuješ odpočinok a spánok aspoň  8 hodín.

Ak sa ilúzia pohybuje veľmi rýchlo, potom urýchlene potrebuješ poriadny odpočinok.

A aký je tvoj stav?

Pohybuje sa tento obrázok, alebo nie?

Ja som sa dostala k tomu večer a trošku sa „ten had“ hýbe. Úplne lenivo, ale hýbe. Podľa textu som teda unavená a potrebujem do postele 🙂

Som veru zvedavá, či sa aj tebe hýbe…. a ako rýchlo. Či sa nájde niekto, komu sa NEhýbe. Urobíme spoločne kontrolu tohto virálu, dobre?

Ako to máš ty? Napíš do komentu celkom dole.

Díky díky krásna víla, alebo švárny šuhaj, že pozdieľaš, čo vidíš.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre