fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#HOJNOSŤ Ako k sebe pritiahnúť peniaze? Lákacia bankovka

Pred časom som natočila sériu videí s tipmi na prilákanie peňazí podľa feng šuej. Všetky tieto vychytávky používam a zaručene pomohli naštartovať toky hojnosti u mňa.

Ale….

Keby robím len toto a v hlave mám naďalej bloky, ktoré stopovali prúd hojnosti, pomohli by len tak trošku, a nie natrvalo. Najdôležitejšie je upratať si v hlave vzorce na peniaze, ktoré sme získali v minulosti.

Prešťuknúť si to v hlave – v mysli. To je najdôležitejšie!

A podporiť ten proces aj na fyzickej úrovni, pomocou feng šuej vychytávok. 

Ako podporiť zvonka?

Zvonka, cez feng šuej môžete podporiť tak, že si zavediete lákaciu bankovku. Čo to je a ako funguje, hovorím v tomto videu. Má 3:06 min. a za rok poslúžilo už viac ako 3,5 tis. ľuďom.

Dôkaz, že to funguje

V komentároch pod videom som našla aj takýto odkaz:

„Ano, opravdu to funguje. Od doby co jsem to začala tak provádět už mám více a více. AŤ SE TO DAŘÍ VŠEM. Přeje Věrka.“

Ak máte radšej písmenká ako video, tak mám toto video prepísané aj do textu. Postarala sa o to moja šikovná asistentka Rebeka, za čo jej touto cestou ďakujem.

Keď človek vidí, počuje, aj číta, zapamätá si až 80% obsahu. Vedeli ste takú zaujímavosť?

Prepis videa do textu

Tak tu je prepis. Páči sa:

Lákacia bankovka.

V peňaženke,  v nejakom bočnom vrecúšku noste bankovku čo najvyššej hodnoty a nikdy ju nepoužite. Majte ju tam len tak, ako lákaciu bankovku.

Peniaze sú veľmi inteligentná energia a keď to poviem tak po hračkársky, tak oni sa radi združujú, radi chodia navštevovať svojich kamarátov. Tak keď tu je lákacia bankovka vysokej hodnoty, tak ona hovorí ostatným peniazom, poďte ku mne tu je fajn, tu je fajný domček poďte ku mne, tu sa budeme mat dobre. A tak peniažky rýchlo a ľahko prídu do tej peňaženky, kde je lákacia bankovka.

Bolo to tak po hračkársky ale funguje to na základe kvantovej fyziky a feng šuej. Môže sa stať, že máte lákaciu bankovku a je problém. Nejakým spôsobom peniaze k Vám nechcú chodiť. Viete prečo ?…

Pretože povedzme, že toto je tá lákacia bankovka, toto ste vy, tento panáčik a toto sú peniaze. Tie peniaze vidia lákaciu bankovku, počujú, že poďte ku mne, tuto je fajn. Ten peniaz sa rozbehne a zrazu zistí, že je tu veľmi veľa prekážok na tej ceste. To sú tie vzorce, ktoré sme nachytali počas života. Sú to nedobré vzorce na peniaze. Sú to určité bloky, ktoré nám brzdia finančné toky. Môžeme používať kopec lákadiel a finančné toky môžeme mať zabrzdené. Ak je taká situácia, tak treba ich odbrzdiť. A to robím na svojimi klientami na seminári Finančná mágia, že nájdeme tie bloky, a tak ich odbrzdíme, aby tie peniaze ľahko cupkali sem k Vám.

Ak tie bloky nie sú, tak môžete zlepšiť finančný tok tým, že budete v peňaženke používať lákaciu bankovku, tak ako ju mám tuto ja v bočnom šuflíčku. Tu mám bežnú hotovosť a tu je lákacia bankovka, aby tie peniaze prišli. Túto bankovku nikdy NEminiem, tá je tam proste zabetónovaná, aby lákala ostatných. Pripravím Vám nabudúce tip číslo dva.

Toto bol tip číslo jedna, lákacia bankovka. Nech priláka k Vám čo najviac peňazí.

Pa.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre