fbpx

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 8 – Rovnováha

Názov dňa pod vibráciou čísla 8 je Rovnováha.

8 – Rovnováha

Tarot – Sila, Vášeň.

Dary

Tento človek disponuje obrovskou kozmickou energiou, ktorá súvisí aj s logickým myslením, menežovaním a vodcovskými sklonmi.

Je veľmi inteligentný, bystrý, podnikavý a dobrý obchodník. Nemá problém s pracovitosťou.

  • Je poctivý a neberie nič na ľahkú váhu.
  • Vyrovnanosť, nadšenie, vášeň a pevná vôľa mu nechýba.
  • Dôležitý je pre neho úspech, odmena, postavenie a materiálne zabezpečenie.
  • Vzťah k autoritám.
  • Nachádza rovnováhu v živote, vďaka prežitým extrémnym skúsenostiam v živote.

Hojnosť – chudoba, zdravie – nemoc, mám veľa energie – som bez energie…….

Zvláda Silu a vie ju správne nasmerovať. Silu v hojnosti fyzickej, tak emocionálnej aj mentálnej. Vo vzťahu chce mať všetko. Lásku, milovanie, priateľstvo, spoločnosť. …..

Skrátka túži mať hojnosť na všetkých úrovniach vedomia i bytia  🙂

Výzvy

Býva často v nerovnováhe, tým pádom je potrebné sa dostať do rovnováhy. Prostredníctvom športu, aktívnych činností, alebo naopak rôznymi meditačnými technikami.

Potrebuje v sebe vyvážiť duchovno – fyzično, dávanie – prijímanie, práca – oddych, mužskú – ženskú energiu, vôľa – disciplína…..

Má sa naučiť ovládať svoju moc. Neznásilňovať udalosti, nechávať im voľný priebeh. Byť trpezlivý a netlačiť. Je fajn keď nerieši problémy cez alkohol alebo závislosti, pretože energia sa neuvoľňuje ale hromadí.

Veľmi vám pomáha pohyb, energia, tvorenie. Žiť každý okamih života naplno. S nasadením a potrebnou dávkou odvahy a sebavedomia si vytváraš život po akom túžiš.

Sila, moc, hojnosť, energia, rovnováha. INTENZITA ŽIVOTA. Cez napojenie sa na Kozmickú energiu otvorili hojnosť pre moc a blaho ľudí.

V Tarote je 8 archetyp Sila.

Sila symbolizuje prebudiť odvahu, nasadenie, nadšenie aj keď máme strach a pochybnosti…. nájsť v sebe zdroj sily a sebadôvery zvládnuť životné výzvy.

Na karte žena symbolizuje lásku, intuíciu, duchovnú silu a múdrosť a tiger symbolizuje fyzickú silu, odvahu, pokoj, rozvahu. Skrotený chaos, nepokoj, stres, napätie, strach…

Ako podporiť 8 v živote?

1. Prevezmi zodpovednosť na hojnosť či nedostatok hojnosti.
2. Uveď do rovnováhy dávanie – prijímanie, cit – rozum, duchovno – fyzično….
3. Kreatívne uvoľňuj nahromadenú energiu.
4. Asertivitu a moc rozviň pomocou pohybu, jogy, meditácií…..

Číslohranie o 8 zo dňa narodenia

Osmičky ďakujeme vám za vašu vášeň a nadšenie, prirodzenosť menežovania, zorganizovať nás všetkých ľahkosťou. Za vaše nadšenie, neposednosť. Učíte sa oddychovať a nachádzať cestu stredu.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre