fbpx

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 6 – Harmónia

Názov dňa pod vibráciou čísla 6 je Harmónia.

6 – Harmónia

Tarot – Milenci, Zamilovaní.

Dary

Táto osoba dostala do vienka fyzickú krásu. Vytvára okolo seba lásku, krásu, harmóniu a jemnosť. Pre rodinu urobí všetko. Miluje rodinný krb. 

  • Rada všetkých spája.
  • Potrebuje do života ocenenie a lásku.
  • Robí všetko preto aby dosiahla / dosiahol harmóniu.
  • Je perfekcionista, pedant.
  • Majú motiváciu mať všetko dokonalé, krásne a túžba je ocenenie a láska.
  • Nemá rád / rada klamstvo a vyhýba sa konfliktom.
  • Má rád / rada luxus a vznešenosť.

Na prvom mieste sú vzťahy. Čo sa týka vzťahov, potrebuje partnerstvo pre lásku, spojenie, ocenenie, harmóniu a rodinný život. Potrebuje jemného a chápavého partnera, no zároveň je dôležitý sexuálny život.

Všade kde príde ľudí spája, a aj preto si ju všetci pamätajú. Má veľa priateľov. Uprednostňuje prácu v tíme. A prirodzene prináša úspech.

Výzvy

Má sklon k lenivosti a často sa zbytočne stresuje. Je závislá na ocenení okolia. Ak ho nedosiahne, vie byť závislá na ľuďoch. Vie šikovne vydierať cez city.

Vytvára si mylné predstavy o láske, na ktorej je potom závislá. Pochybnosti a prebudenie seba lásky.

Veľmi Vám pomáha nájsť v sebe a v živote spokojnosť, sebalásku, ocenenie seba aj okolia. Vznešené predstavy o láske , potreba harmónie a krásy, rodina naplnená pohodou. Prijatie seba samej / seba samého.

Nakoľko s nadšením prinášate lásku, krásu, harmóniu všade. Svoje vysoké ideály cez pochopenie, prijatie a odpustenie harmonizujete v praktickom ŽIVOTE.

V Tarote je 6 archetyp Zamilovaní.

Zamilovaní predstavujú dar spojenia, nehy, lásky, vzťahov, rozhodnutí. Spojenie aj muža a ženy v sebe, spojenie aj obchodné, pracovné, rodinné….spojenie aj fyzického muža a ženy. Lásky. Toto spojenie je nepripútané, láskavé.

Ako podporiť 6 v živote ?

1. Ak čelíš perfekcionizmu, nezabudni si povedať ,,Je to dosť dobré.“
2. Nejde o to čo robíš, ale KTO SI.
3. Oceňovaním otváraj srdce láske.
4. Raduj sa z toho, kto si TERAZ A TU.

Číslohranie o 6 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám šestky, za vašu lásku, krásu, dar spájať, prinášať harmóniu všade.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre