fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 30 – Ráznosť

Názov dňa pod vibráciou čísla 30 je Ráznosť.

30 – Ráznosť

Dary

Dostal / la si do vienka dar bystrosti a inteligencie. Najprv si všetko premyslíš, a až potom sa rozhoduješ. Tvrdo pracuješ a máš kreatívne myšlienky.

  • Tvoj pohľad na život je zvláštne filozofický.
  • Často máš sklon pomáhať trpiacim ľuďom a k priateľom pristupuješ zodpovedne.
  • Tvoje slová sú silné.
  • Prišiel / la si sa naučiť zvládnuť neskutočne veľa myšlienok.
  • Tvorivých myšlienok cez radosť, cez nápady, cez možnosti, cez vízie, cez predstavy.

Máš v sebe prirodzenú inteligenciu. Všetko čo vyslovíš, vesmír automaticky koná realitu v hmote. 3- ka ti prináša radosť spojenia v spoločnosti.

Ľahko sa ti študuje a učí. Si veľmi tvorivý / á. Veľmi rýchlo zhmotňuješ. Vo vzťahoch sa učíš komunikovať. Prejav lásky je cez radosť, cestovanie, dobré jedlo.

Dostal / la si do vienka neskutočne veľa myšlienok – prirodzenú inteligenciu, predstavy, nápady, vízie. Všetko to nehmotné, čo nevidíme ale máme.

Symbol 30 / 3  svätej trojice je ako symbol:

  • otec, syn i duch svätý,
  • minulosť, prítomnosť, budúcnosť,
  • mama, otec, dieťa,
  • myseľ, duša, telo.

Výzvy

Zbytočne mrháš energiou na to, že hľadáš vo všetkom vady a potom nedokončíš to, čo si začal / la. Nepripustíš si prehru a dokážeš iných zraniť kritikou.

Ak neprejavíš tvorivé nápady, uzatváraš sa v komunikácii. Si veľmi komplikovaný / á a veľa ľudí ti nerozumie. Medituj.

Tvojou veľkou výzvou je zvládnuť toľko myšlienok a nasmerovať ich hlavne na pozitívne tvorenie. Uvedomiť si silu každého svojho slova. Tvoje slovo dokáže robiť zázraky ale aj prekliatia.

Dokončovanie, rozhodnúť sa čím začnem, ak ma zaujíma veľa vecí. Ak frfleš na život, žiješ v negativite, vesmír ti také veci aj posiela do života.

Veľmi ti pomáha hovoriť a písať o svojich predstavách, myšlienkach, názoroch, nápadoch a víziach. Pomáha ti, keď si uvedomíš veci cez ďakujem…Ďakujem, že vidím veci, ktoré tu fungujú, ďakujem, že aj keď nevidím veci, ktoré fungujú môžem ich zmeniť…

Ako podporiť 30 v živote?

1. Moja myseľ, moje slovo tvorí moju realitu. 
2. Ujasni si svoju víziu, medituj. 
3. Nájdi si čas na komunikáciu, spoločné chvíle.
4. Ďakujem. 

Číslohranie o 30 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám tridsiatky za vašu silu tvorenia cez pretavenie vašich vízií, nápadov cez slovo do reality. A ďakujeme aj za vašu bystrosť, inteligenciu a spoločnosť. 

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre