fbpx

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 3 – Kamarátstvo

Názov dňa pod vibráciou čísla 3 je Kamarátstvo.

3 – Kamarátstvo

Tarot – Cisárovná.

Dary

Dostal / la si do vienka dar otvorenosti, komunikáci, tvorivosti, aktívnosti a smelosti. Priateľstvom prinášaš radosť – každým slovom.

  • Si je spoločenský / á, kamarátsky / a.
  • Máš veľa kontaktov a známych.
  • Vyhľadávaš priateľstvá.
  • Máš veľmi silnú myseľ a slovo.

Máš bystrú myseľ a prirodzenú inteligenciu. Tú potom využíva na rôzne výuky, napr. cudzie jazyky, intelektuálne hry. Nemáš strach z iných ľudí.

Pozitívna myseľ, radostné slovo, prináša radostný život všade. V partnerstve dávaš dôraz na kamarátstvo, priateľstvo.
Nemáš problém v komunikácii a si veľmi dobrý hovorca, spisovateľ IT pracovník.

Miluješ úspech. Máś charizmu, dobrú image a nemáš problém sa vkusne obliecť. Chceš za sebou nechať stopu v spoločnosti.

Pri vibrácii čísla 3 si môžeme uvedomiť obrovský dar nekonečných tvorivých myšlienok a nápadov o ktorých vieš nádherne hovoriť alebo písať.

Výzvy

Príliš veľa kritiky, uzavretosť, neúprimnosť, dokončovanie.  Pozor na negatívne myslenie! Na sklon zneužívať silu svojich slov a mysle.

Slovami dokážeš aj zázraky aj zraniť. Učíš sa hovoriť, ale zároveň aj mlčať.

Veľmi ti pomáha: „Uvedomujem si silu svojich myšlienok a slov. Moja myseľ a slovo tvorí šťastnú rodinu, moju realitu. Ako myslím, tak žijem všade“.

V Tarote je 3 archetyp Cisárovná.

Cisárovná predstavuje archetyp milujúcej ženy, matky, zosobňujúcej plodnosť a prekvitanie. Je zasadená v prírode, čo symbolizuje plodnosť života, má v sebe životnú silu a vitalitu.

Dieťa symbolizuje zhmotnené vízie a myšlienky do reality.

Ako podporiť 3 v živote?

1. Každý okamih je príležitosť pre radosť.
2. Nájdi si čas na komunikáciu, spoločné chvíle.
3. Rodina, dobré jedlo, spoločnosť.

Číslohranie o 3 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám trojky, za nekonečné tvorivé nápady a inšpiratívne myšlienky, ktoré nám do života prinášajú radosť, inšpiráciu a naplnenie. Ste tými, ktorí nás spájajú so silou rodiny a Matky Zeme.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre