fbpx

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 24 – Prívetivosť

Názov dňa pod vibráciou čísla 24 je Prívetivosť.

24 – Prívetivosť

Dary

Dostal / la si do vienka dar citlivosti, intuície, diplomacie, starostlivosti, zručnosti a citu pre lásku, krásu, spojenie a harmóniu. Tento deň ti dáva do vienka hlavne silu a energiu párnych čísel, čo sú čísla lásky:

 • 24 / 6 je zložená z energií čísel:
  2 – ti dáva silu intuície, spojenia, nehy, dotyku,
  4 – ti dáva pracovitosť, zodpovednosť, systém, zručnosť,
  6 – ti dáva energiu spojenia, intuície, lásky a krásy.
 • 24 je veľmi priateľská, starostlivá, láskavá, veľkorysá a štedrá.
 • V jej živote hrá veľkú úlohu harmónia, láska, ocenenie, spokojnosť, pocit bezpečia, istoty a stability.
 • S nadšením aj šíru túto energiu okolo seba.
 • Je pracovitá, vytrvalá a má v sebe organizačné schopnosti a vie aj prakticky pomáhať.
 • Vďaka 4 dáva starostlivú lásku všade, kde práve je.

V niečom je perfekcionista, idealista a romantik. Dostala do vienka dar vonkajšej aj vnútornej krásy, lásky a harmónie. Má v sebe aj cit pre plánovanie, zručnosť, vytrvalosť a praktickú pomoc.

Je spoločenská, intuitívna s citom pre všestranné umenie. Prišla spájať všetkých. Motivácia pre 24 je ocenenie, spojenie, spokojnosť a uznanie.

V živote má prirodzený úspech a uznanie. Vzájomné vzťahy sú pre 24 na prvom mieste. Má otvorené a úprimné srdce.  S láskou, úprimne pomáha iným. Peniaze zväčša nie sú pre ňu problém. Kráča k pocitu sebaprijatia, sebalásky.

Vo vzájomných vzťahoch potrebuje rodinu, partnera, lásku, spokojný život naplnený porozumením, vzájomným ocenením, dotykom a bezpečím.

Výzvy

Pokiaľ túži mať všetko dokonalé, učí sa prijať ,,všetko také aké je“,  odkladá veci, rozhodnutia. Uvoľniť emocionálne pripútanosti. Túžba naplniť dokonalé vzťahy, svet. Očakávania ti ničia vzťahy.

Veľmi ti pomáha nájsť v sebe a živote sebalásku, sebaistotu a naplnený život spokojnosťou. Čas strávený v harmonickej spoločnosti, s tvorivou energiou realizovať ciele a vízie pre seba, vzťahy a pre celý svet.

Pohyb, tvorivosť, činorodá tímová práca, spolupráca.

Ako podporiť 24 v živote?

Podobne ako pri 6.
1. Prijímam sa taký / á aký / á som.
2. Prijímam ťa taký / á aký / á si.
3. V čom cítim a mám spokojnosť.
4. V čom sa túžim zlepšovať.

Číslohranie o 24 zo dňa narodenia

Milé dvadsaťštvorky, ďakujeme vám za váš láskavý, harmonický a citlivý dotyk. Za spojenie a starostlivú lásku. Za vaše ocenenie a motiváciu vidieť vo všetkom lásku, krásu, harmóniu.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre