fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 2 – Družnosť

Názov dňa pod vibŕaciou čísla 2 je Družnosť.

2 – Družnosť

Tarot – Veľkňažka.

Dary

Dostal / la si do vienka dar intuície, vnímavosti, citlivosti, spojenia, oddanosti, spolupráce. Miluješ spájanie, družnosť, jemný dotyk a nehu.

  • Nemáš rád / a samotu.
  • Dokážeš sa vcítiť do problému druhých ľudí a pri jednaní konáš ohľaduplne.
  • Bývaš veľmi diplomatický / á, oceňuješ jemnosť.
  • Máš v sebe prirodzené kolektívne cítenie.
  • Si šťastný /á, keď pomáhaš.

Vo vzťahoch bývaš romantický / á a veľmi rád / a obdarovávaš. Ak sa máš rozhodovať rozhoduješ sa v prospech kompromisu. Dôležitá je harmónia.

Dlho sa rozhoduješ. Nakoľko hľadáš odpoveď v sebe. Daj na prvý pocit. Dôveruj svojej intuícii, vnútornému hlasu. Žijem Tu a Teraz. Načúvam znamenia.

Výzvy

Precitlivenosť, seba podceňovanie, nerozhodnosť.  Pri tvojej veľkej zraniteľnosti prichádzaš do situácií, kde sa nechávaš ponížiť. Je dobré ak zapracuješ na odvahe a ctižiadosti.

Čo sa týka partnerstva, máš sklon sa rýchlo a vážne zamilovať a naviazať sa. Tým pádom túžiš mať toho druhého stále pri sebe a pre seba.

Učíš sa povedať NIE, dať si hranice. Moc neplánuješ. Riadiš sa a žiješ v prítomnosti.

Veľmi ti pomáha: „Uvedomujem si svoje srdce, dušu ako kalich lásky, citu a vnímania pre seba aj svet.“

V Tarote je 2 archetyp Veľkňažka.

Je to archetyp duchovne založenej láskavej liečiteľky. Veľkňažka má v sebe čistotu a múdrosť v duši. Objavuje a prejavuje svoju duchovnú pravdu a poznanie, ktoré má v sebe.

Odpovede nachádza v meditácii a v stíšení sa. V spojení s Lunou, pripomína nám silu snov a múdrosti našej minulosti. Zavri oči a precíť, nájdi odpovede v sebe. Uvedomujem si, že všetko mám a nachádzam v každodennosti.

Ako podporiť 2 v živote?

1. Milujme ich a dôverujme im.
2. Nájdi si čas na spojenie, dotyk, jemnosť a vychutnávaj pokoj.
3. Tímová práca.

Číslohranie o 2 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám dvojky, ste srdcom pre nás všetkých. Vašim spojením a láskou sa naplníme a opäť spojíme so svojou múdrosťou. Ste tými, ktorí nás spájajú s vedomím srdca.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre