fbpx

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 17 – Zdatnosť

Názov dňa pod vibráciou čísla 17 je Zdatnosť.

17 – Zdatnosť

Tarot – Šťastná hviezda.

Dary

Dostal / la si do vienka dar odvahy, sily naplniť svoj život tvorivou službou pomoci aj na fyzickej aj na duchovnej úrovni.

 • 17 je zložená z energií čísel 17 / 8:
      1 – ti dáva silu tvorivosti, vízii, nezávislosti,
      7 – ti dáva dar služby, vlastných skúseností, liečenia, pohybu,
      8 – ti dáva odvahu, silu, rovnováhu.
 • 17 so sebou prináša energiu 1-tky, čo je prirodzená potreba tvoriť si svoj život podľa svojich predstáv, vízií a v spojení s energiou 7 ti dáva dar vcítiť sa do druhého, dar pozorovania, liečenia cez službu a pomoc.
 • 17 disponuje silou riadenia, logického myslenia a organizovania.
 • Je výkonná, bystrá, pracovitá.
 • Prináša hojnosť aj materiálnu, fyzickú ale aj duchovnú, liečiteľskú.
 • Deň 17 ti dáva veľmi silnú kozmickú energiu a cez vlastné skúsenosti sa ju učíš správne nasmerovať.
 • Si aktívny / a, vitálny / a.

Niekedy sa učíš relaxovať a byť v kľude. Máš prirodzené vodcovské schopnosti. Máš v sebe vieru a neprepadáš panike, pokiaľ žiješ v rovnováhe.

Vieš sa ozvať so svojím názorom. Máš silu liečiť ako napríklad Reiky. Máš cit na podnikanie. Prechádzaš si vlastnými skúsenosťami to preto, aby si v živote našiel / la svoju rovnováhu ako pracovať a kam smerovať svoju životnú energiu.

Si spoločenský / á, miluješ ľudí, energiu života, tanec, hudbu. Túžiš naplniť a zvládnuť vo svojom živote hojnosť – materiálnu, fyzickú, aktívnu, vitálnu.

Ale aj hojnosť emocionálnu, citovú, duchovnú. Tvoja cesta je nájsť stred aj spokojného života v hmote aj duchovného života v službe.

Vo vzájomných vzťahoch potrebuješ cítiť vášeň, lásku, energiu. Spoločenský život a vzájomnú pomoc.

Výzvy

Učíš sa rozvahe a trpezlivosti, častokrát túžiš mať všetko hneď. Pokiaľ nemáš rovnováhu žiješ v extrémoch ,,všetko alebo nič“.

Často môže byť skúšaná tvoja viera, preto je podstatné aby si sa neupínal / la iba na fyzickú alebo iba na duchovnú cestu.

Pozor na napätie, stres, nervozitu hlavne v oblasti brucha, trávenie, hlava.

Veľmi ti pomáhajú aktivity fyzické ako je pohyb, práca, cestovanie, tvorenie, hobby ale k životu v rovnováhe ti pomáha aj meditácia, rozjímanie, filozofia, joga, alebo thai-chi, bojové umenie, služba, pomoc.

V Tarote je 17 archetyp Šťastná hviezda.

Šťastná hviezda symbolizuje najvyššiu ochranu, pocit istoty a bezpečia. Máme dostatok hojnosti emocionálnej aj fyzickej. Prináša nám uvedomiť si silu prítomnosti. Som Tu a Teraz.

Dáva nám hojnosť ako fyzickú, tak aj duchovnú a aby bola zachovaná rovnováha prináša nám dar rovnováhy:

 • dávania – prijímania,
 • fyzického života – duchovného života,
 • práca – oddych,
 • telo – duša.

Prináša nám možnosť uvedomiť si svoju životnú cestu v hojnosti a rovnováhe.

Ako symbol vodysymbol citov – nám dáva hojnosť emócií, našich citov, lásky, dotyku, nehy, súcitu, odpustenia, prijatia, pochopenia, liečenia.

A máme možnosť v tejto prítomnosti sa podeliť s touto citovou láskavou s druhými.

Mám dostatok lásky pre seba aj druhých. Je čas dávania.

Ako symbol zeme – symbol hmoty – nám dáva hojnosť na fyzickej úrovni, ako je naše zdravie, materiálna hojnosť, fyzická energia a je čas dávať sebe aj druhým.

Svoj čas, darovať darček, venovať finančnú pomoc, podporiť niekoho v pomoci v naplnení tvorivých vízií do reality.

Mám dostatok hojnosti pre seba aj druhých v tvorení.

Ako podporiť 17 v živote?

Podobne ako pri 8.
1. Prevezmi zodpovednosť za hojnosť v rovnováhe.
2. Aká je moja najvyššia predstava o mojom bytí.
3. Verím v zázraky v mojom živote. Zázrak je Tu a Teraz.

Číslohranie o 17 zo dňa narodenia

Milé sedemnástky, ďakujeme vám za vašu vášeň nadšenie, energiu a zdatnosť. Za silu tvorenia, intenzitu života v rovnováhe. Za silu vašich skúseností, vďaka ktorým žijete a žijeme hojnosť tela, duše i ducha.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre