fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#NUMEROLÓGIA Deň narodenia 1 – Nezávislosť

Názov dňa pod vibráciou čísla 1 je Nezávislosť. 

1 – Nezávislosť

Tarot – Mág.

Dary

Do vienka si dostal / la dar priamosti, samostatnosti, nezávislosti a cieľavedomosti. Si prirodzený individualista a máš silný potenciál tvoriť.

  • Vo veľa veciach spoliehaš sám / sama na seba a na svoje schopnosti.
  • V činnosti si presný / á a dynamický / á.
  • Väčšinou si človek veľmi pracovitý, ktorý rád pomáha.
  • Miluješ život a máš silné sebavedomie.
  • S tým súvisí aj tvoja silná charizma a veľa ľudí ťa spontánne obdivuje.
  • Si osoba nezávislého typu s jasným pohľadom do budúcnosti.

Si vizionár, ktorý prišiel inšpirovať. Nebojíš sa riskovať. Rád / a  cestuješ, vieš oceniť krásu a miluješ život. Potrebuješ podporu v tvorení, v objavení a rozvíjaní svojich zdrojov.

Prijať zodpovednosť a nezávislosť v živote. V partnerstve chceš a potrebuješ byť sám / sama  sebou. ,,Robím veci, žijem život po svojom“.

Výzvy

Bývaš egoista. Mávaš prílišnú citlivosť na seba. Introvert. Jednotka sa učí v živote zvládnuť aj svoje výzvy, ktoré sú spojené s prijatím iných.

Je možné, že táto osoba je pripútaná k svojim názorom a nepripúšťa kompromis. Nemá rada kritiku a nadvládu druhých. Pri konflikte má tendenciu sa stiahnuť do seba a následne prejaviť svoje silné ego.

Prijať inakosť, jedinečnosť a pocit, že nezapadám do spoločnosti, nejdem s davom.

Veľmi ti pomáha: „Uvedomujem si vzpriamenú chrbticu ako svoju anténu, prúd svetla, energiu
spojenia sa so svojou podstatou.“

V Tarote je 1 archetyp Mága. 

Mág je vedomím tvorcom svojho života. Je to energia tvorivosti, hravosti, vízie. Začiatok niečoho nového. Má nekonečné more nápadov a vízií.

Ako hore tak aj dole. Čo vidím to tvorím, to žijem. K realizácií svojich vízií mu pomáhajú 4 živly. Tvorí a má v sebe  dar intuície – kalichy,  múdrosť – palice, silu mysle – meče a silu zhmotnenia – mince.

Ako podporiť 1 v živote?

1. Nadviaž spojenie ak sa ti to podarí, podpor ho v tvorení.
2. Nájdi spôsob komunikácie.
3. Príjmy ho takého aký je.

Číslohranie o 1 zo dňa narodenia

Ďakujeme vám jednotky, ste inšpiráciou ľudstva. Vašou anténou zachytávate to, čo k nám prichádza oveľa neskôr. Odpustite nám, že často nevidíme vašu genialitu.

Texty sú z pera Danky a nájdete ich na webe slnkovsrdci.sk. Rovnako ako aj všetky ďalšie nástroje sebaspoznania vytvorené Jankou Sofiou a Dankou zo Slnka v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre