fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

Kvety detstva

Kvety detstva

Vždy, vždy, vždy, keď vidím Margaréty, vrátim sa na sekundu do detstva.

Mali sme suseda maliara, ktorý nakreslil asi 5 ročnú Miriam s kyticou margarét. Bola to len taká skica…ale prekrásna. V popredí margarétky a spoza nich šibalsky vykúkajú 2 veľké okále a úsmev od ucha k uchu.

Ten obrázok mám stále pred očami.

Bol vystavený v maliarovej galérii nepodarkov, v ich garáži. ? Maliar sa odsťahoval, garáž vymaľovali, Miriam vyrástla….

Obrázok visí v galérii mojej mysle navždy. Aj s voňavou spomienkou na moment, kedy vznikol. Vonia po jahodách, ktoré som pri tom jedla.

Je to už 45 rokov a pamätám si ho úplne presne. Pri tejto spomienke sa mi urobí úsmev okolo celej hlavy a srdce zaleje nekonečná vďačnosť. Vždy, vždy, vždy. :

A aký kvietok pripomína detstvo tebe?

Napíš do komentu.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre