fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

Kvety detstva

Kvety detstva

Vždy, vždy, vždy, keď vidím Margaréty, vrátim sa na sekundu do detstva.

Mali sme suseda maliara, ktorý nakreslil asi 5 ročnú Miriam s kyticou margarét. Bola to len taká skica…ale prekrásna. V popredí margarétky a spoza nich šibalsky vykúkajú 2 veľké okále a úsmev od ucha k uchu.

Ten obrázok mám stále pred očami.

Bol vystavený v maliarovej galérii nepodarkov, v ich garáži. ? Maliar sa odsťahoval, garáž vymaľovali, Miriam vyrástla….

Obrázok visí v galérii mojej mysle navždy. Aj s voňavou spomienkou na moment, kedy vznikol. Vonia po jahodách, ktoré som pri tom jedla.

Je to už 45 rokov a pamätám si ho úplne presne. Pri tejto spomienke sa mi urobí úsmev okolo celej hlavy a srdce zaleje nekonečná vďačnosť. Vždy, vždy, vždy. :

A aký kvietok pripomína detstvo tebe?

Napíš do komentu.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre