fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#HOJNOSŤ Vizitka

Hojnosť – téma, ktorá momentálne rezonuje všade okolo, zo všetkých strán na nás vyskakuje. Pomaly už aj z konzervy, žeee?

Samozrejme, že každý chceme v živote zažívať hojnosť. Všetkého druhu. Hojnosť v oblasti

  • zdravia,
  • vzťahov,
  • financií… ale aj času, nápadov, vízií ap.

Byť chudobný, mať NEdostatok nie je cnosť. To už sme pochopili. Hoci sme celé detstvo počúvali a čítali v rozprávkach, že chudobní boli dobrí a bohatí zlí. Ono je to v tom našom svete predsa len trošku inak…

Je čas, kedy sa  hojnosť transformuje na kolektívnej úrovni a vesmír žiada po každom z nás prispieť svojou troškou do mlyna. Preto vám dnes prinášam tip ktorý sa volá Vizitka.

Je zo súdka feng šuej – teda metódy harmonizácie okolia (hmoty, priestoru) tak, aby energia „tiekla“ okolo nás správnym spôsom. Presne tak, ako to chceme.

Vysvetlenie po hračkársky

Predstav si, že hojnosť je bytosť. Je to dáma, ktorá sa prechádza po uliciach a premýšla, kam vojsť. Do ktorého domčeka, do ktorého bytu má vojsť.

A pani Hojnosť má rada estetiku, má rada, keď ju niekto / niečo pritiahne. A tak chodí po ulici a obzerá si menovky na bránkach, na domoch, na schránkach.

Obzerá si vaše vizitky, aby vedela, ku komu sa pobrať. Ktorá ju pritiahne, tým smerom sa poberie.

A teda tento tip znie:

Skontroluj si, či máš označenú schránku menom, a či tá menovka je reprezentatívna – či pritiahne pani Hojnosť. 

Skontroluj si svoju vizitku na bránke, na schránke, na dverách a na zvončeku. Radšej 4x napíš, kto tam býva a urob to naozaj esteticky pekne.

Nemusí to byť gravírovaná menovka ale vieš si to vyrobiť aj handmade. Stačí možno nejaká pekná nálepka alebo fixkou napísať ozdobným písmom.

Tak teda skontroluj, či máš dobre označené

  • dvere bytu (domu)
  • zvonček
  • schránku
  • a bránku, ak prislúcha k tvojmu domu.

Pretože ako prvé musí pani Hojnosť otvoriť bránku, možno vám chce hodiť niečo príjemné do schránky a keď vchádza do bytu, tak aby vedela kam vchádza. Ku komu ide na návštevu.

Označ peknou menovkou minimálne zvonček, schránku a dvere do tvojho príbytku. Tým dokážeš pritiahnuť pani hojnosť.

A najlepšie keď to urobíš hneď teraz.

Viac o pravidle “Vizitka” hovorím v 2. tipe pre hojnosť, ktorý som vám dávala v live vysielaní tu:

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre