fbpx

#HOJNOSŤ Ďakuj, ďakuj, ďakuj

Keby vám mám dať len jednu, jedinú radu, ako zvýšiť čokoľvek, čo si prajete, a teda aj hojnosť, či peniaze, znela by:

ĎAKUJ!, ĎAKUJ!, ĎAKUJ!

  • Ďakuj za každý prejav hojnosti ktorý ťa obklopuje.
  • Ďakuj v myšlienkach.
  • Ďakuj nahlas.
  • Ďakuj písomne.
  • Ďakuj 1000x denne.

Za všetkom čo máš, čo vieš, čím si.

Ani obyčajná tečúca voda alebo záchod nie sú samozrejmosťou pre 90% populácie.

A ty ich máš – VEĽKÁ VĎAKA.

Ani strecha nad hlavou a vlastná posteľ nie sú samozrejmosťou pre 90% ľudí.

Ty ich máš – VEĽKÁ VĎAKA.

Ani jedlo niekoľkokrát denne nie sú samozrejmosťou pre 90% sveta.

Ty ich máš – VEĽKÁ VĎAKA.

Ani…. doplň si to svoje – stačí sa rozhliadnuť okolo seba a vidieť to obrovské požehnanie a hojnosť, v ktorej žijeme. A za všetko ďakovať, ďakovať, ďakovať.

Vďakou a zameranou pozornosťou veci rastú – ak ďakuješ za každý prejav hojnosti – zvýši sa hojnosť v tvojom živote. To je zákonitosť.

Stačí tak málo: vidieť, uvedomiť si, čo všetko máš ako prejav hojnosti a za všetko ďakovať. Aktívvne, z celého srdca, s pokorou.

A ja vám ďakujem, že ste maily s tipmi na hojnosť otvárali v nebývale hojnom počte, takže vás naozaj zaujímali. Ďakujem, že som vás mohla inšpirovať k väčšej hojnosti a podeliť sa o moje skúsenosti.

Na štvrtok 24.11. chystám webinár k hojnosti, keď vás ten ostatný (Hojnosť a emócie) tak nadchol

Tentokrát to bude Hojnosť a myseľ.

A bude tiež zdarma. Link na prihlásenie vám pošlem už zajtra. A otvorím na ňom aj predaj Adventného kalendára hojnosti, ktorý odštartujeme aj tohto roku – tradične 1.12.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre