fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#ENERGIE Magická formulka pre šťastie

Čáry máry fuk?

Abrakadabra?

Nie nie, vedle jak ta jedle…by povedali bratia češi…

2 slovíčka, ktoré otvárajú brány šťastia. Otvárajú srdcia, prinášajú hojnosť a skvelé vzťahy.

9 magických písmeniek: M I L U J E M Ť A .

Milujem Ťa

Máte túto formulku vo svojom slovníku?

Lebo ja som dlho nemala.

A bol to boj – naučiť sa ju používať. Byť schopná vysloviť ju. Dostať ten lahodný zvuk z môjho hrdla. Musela som byť hooodne kreatívna, aby som to zvládla.

Ak píšem boj, tak naozaj boj. Boj Ega a Srdca. Trval dlho, predlho… bol urputný. Aleeeee – podarilo sa!

Srdce zvíťazilo a dnes piští od radosti. Dnes je zo mňa šťastný človek. A dokážem rozdávať šťastie aj okolo seba. Takú veľkú moc má táto formulka.

Neuveriteľné, však?

U nás doma sa “Milujem Ťa” nikdy nepoužívalo. A ani ľubozvučná slovenská varianta Ľúbim Ťa.

Hoci nás rodičia mali radi, nedávali nám to najavo láskyplnými slovíčkami. Ľúbim Ťa a Milujem Ťa v slovníku nemali. Robili to rovnako ako ich rodičia.

Liptov bol tvrdý kraj a toto proste ľudia nemali v repertoári. V detskom veku to každému chýbalo. Každému! Potom si zvykol… A v dospelosti robil to isté. Celé generácie a to opakovalo.

Juuuj, ako mne toto chýbalo… Slovné prejavy lásky. A nielen slovné, ale aj dotyky a objatia.Mne ako dieťaťu chýbali prejavy lásky. Veľmi. Veľmi. Veľmi. Tiež ste to tak mali…. mám pravdu?

A keď už som nosila svoje dieťa pod srdcom, povedala som si, že je načase zmeniť to. Aby moje deti také pocity zažívať nemuseli.

Ale ako?

Pomohla mi vtedy kniha Luise Hay Miluj svoj život

Nabehla som pred zrkadlo a začala trénovať.

Otvor ústa, vyslov Milujem Ťa! Ústa som otvorila. Zvuk sa zasekol niekde v hrdle. Nie a nie vyjsť vonku.

Tak dobre. Tak bez zvuku. Pozri sa do očí (sebe v zrkadle) a povedz si myšlienkou Milujem Ťa! Fúha… namiesto očakávaného výsledku vybehli slzy.

Dlho trvalo, kým som bola schopná. Najprv myšlienkou. Potom aj hlasom povedať tej Miriam v zrkadle Milujem Ťa.

A prečo v zrkadle? Lebo vždy treba začať od seba. Keď chcem urobiť, dosiahnúť čokoľvek, vždy treba začať od seba. Chcem aby moje okolie používalo pekné slovíčka namiesto vulgarizmov?

Upravím svoj slovník. A ostatní automaticky robia to isté.

Môžu za to zrkadlové neuróny v našich hlavách. Teraz viem už aj vedecké vysvetlenie. Vtedy som len vedela, že to takto funguje. Že sme ako také malé opičky, čo sa opičia.

Chcem aby si deti odkladali svoje veci do poličiek? Najprv začnem od seba. Oni po čase automaticky opakujú to, čo vidia. Je to tak jednoduchééééé.

Ak chcem niečo zmeniť u iných, začnem to sama robiť tak, ako si prajem.

A tak som sa naučila hovoriť sama sebe Milujem Ťa. Trvalo to dlhé týždne, kým mi to šlo ľahko a s úsmevom. Trénovala som a trénovala.

Malo to 2 výhody:

  • Sebaláska. Mega dôležitá vec. Zdvihne sa láska k sebe, seba-vedomie, vnútorná vibrácia. A teda zdvihne sa chronická nálada. Zdvihne sa vnútorný pocit šťastia.
  • Prejavenie lásky. Čoraz častejšie som bola schopná povedať aj iným “Milujem Ťa”. Najprv deťom, mužovi… pomaličky aj širšiemu okruhu ľudí.

A potom, keď už som magickú formulku používala veľmi často… Keď už mi vykĺzla z pusy ľahúčko a kedykoľvek. Keď už som zistila, aká je to skvelá vec.

Ako úžasne každému pomôže počuť Milujem Ťa. Ako zlepšuje vzťahy a moju vnútornú harmóniu, začalo zase Ego riešiť.

Povedať kamoške Milujem Ťa a objať ju, keď sa stretneme… je také celkom normálne, že? Ale čo s kamoškou v mužskom tele?

Pardón – kamošom… A navyše, ak je to ženatý chlap! To už sa moje Ego zdráhalo. Vyskakovalo meter 20 a hádzalo sa od vzdoru “o zem”… a kričalo NIE NIE NIE.

Aj keď vedelo, že jemu to urobí dobre a poteší ho to. A práve v tej chvíli to potrebuje počuť.

Aj keď telo chcelo, načahovalo sa… a vysvetľovalo Egu: nič sexuálne za tým nie je,to predsa dobre vieš. Je to neškodné prejavenie lásky!

Aj tak sa Ego bránilo: TO SA PREDSA NEPATRÍ! ČOBY POVEDALI ĽUDIA?

Hmmmm. Tak som si to musela zrovnať v hlave. A nechať ich, nech si to pekne vyjasnia. Milé Ego, milé Srdce, nech sa páči – urobte si v tom poriadok! Ja počkám na výsledok!

A čakala som.

Keď dodali výsledok, bola sommilo prekvapená.

A patrične hrdá na svoje “sú-čiastky” ? Tu je:

Milovať znamená cítiť lásku bez potreby vlastniť

Ak niekoho milujem, MÔŽEM mu to kedykoľvek povedať. Cez slovíčka, cez objatia. A NEMUSÍM pritom riešiť “čo povedia ľudia”. Lebo NEMÁM POTREBU VLASTNIŤ HO. Fíha… dobreeeee ?

A bolo vyriešené!

A tak odvtedy hovorím bez zábran Milujem Ťa. Bez zábran dávam lásku objatím. Pretože mne to robí dobre, “príjemcovi” to robí dobre, matičke Zemi to robí dobre (dviháme jej vibráciu).

A neriešim – čo na to povedia ľudia. Je to ich problém. PROBLÉM má ten, kto ho rieši. Ja mám LÁSKU a o tú sa rada delím.

Láska je najmocnejšia sila. Milujem Ťa JE MAGICKÁ FORMULKA.  

Rovnako magický môže byť každý jeden deň. Záleží len na mne, aký si ho urobím. Záleží len na vás, aký si ho urobíte. Magickú formulku už poznáte.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre