fbpx

Magický ženský 

Bylinkovo - šamanský kurz

Budeme bylinkovať, čarovať a prebúdzať zabudnutú múdrosť predkov.

13.-15.10.2023

#EMÓCIE Urážky

Uraziť ťa môže len ten, komu to dovolíš.

A dovolíš mu to preto, lebo trafí otvorenú ranu – nevyliečenú časť teba.

Inými slovami povie nahlas to, čo si ty o sebe myslíš a nechceš to. Trafí nejaké tvoje presvedčenie z kategórie NDD (nie som dosť dobrá/dobrý).

Keď som mala značnú nadváhu a niekto mi povedal, že som tučná, brala som to ako najväčšiu urážku a netaktnosť. A nevedela dotyčnému odpustiť aj niekoľko rokov. Myslela som si o sebe, že som (tučná) a nechcela som to. Ale keď to niekto povedal nahlas, akoby zaťal do živého.

Ako si len mohol dovoliť povedať takú nehoráznosť!!!!!

Dnes mám hmotnosť tak akurát, ale hlavne – Moje telo mám absolútne prijaté a keby mi niekto povie, že som tučná, akurát ma zo srdca rozosmeje.

Takže úplne rovnaká veta, ktorú som kedysi brala ako najväčšiu urážku, mi dnes znie ako fajnový vtip.

A čo hovorí o tučnote Agátka Sedliačková v knihe Staré, dobré, vyskúšané?

Mnohokrát pomôže, ak sa posunie hodina večere na skorší čas.

 

Zistiť, či nie je pacient cez deň, či v noci v patogénnej zóne, lebo vtedy si telo nárokuje viac jedla, aby doplnilo energiu, o ktorú príde v noci, keď nemôže dobre spať.

A ja pridávam, že dobrá vec je aj prerušovaný pôst.

Takto srandovne sa to volá, ale v princípe ide o to, že človek vtesná jedlo do 6-8 hodín, kedy je v bdelom stave a zbytok času neje – „pôstuje“. Mne to absolútne vyhovuje a spĺňa to aj požiadavku – posunúť posledné jedlo na skorší čas. To moje okno na jedenie je zvyčajne 10-18 hod.

 

S láskou

Miriam

Workshop chudnutie hlavou – Dozvieš sa presný postup, ako si pretočiť kolieska v hlave, aby si si vytvoril(a) dokonalé telo.

Zaujíma ťa to?>>>>

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre