fbpx

#DETOXDUŠE Zimomriavky / husí kůže

Poznáš ten pocit, keď prebehne telom prúd nejakej záhadnej energie a ty to vnímaš ako zimomriavky, husiu kožu. Alebo aj ako kratučký silný nával tepla.

Vieš, o čom píšem, však?

Zažili sme to už 1000x.

Takto s nami komunikuje naša duša (duchovné srdce), keď sa jej niečo dotkne. Cez telo nám hovorí:

  • Toto sa ma do-týka.
  • Toto sa ma týka.
  • Toto je pre mňa dôležité!

Duša s nami komunikuje cez telesné pocity a emócie. To je jej jazyk.

Máme ešte druhého poradcu a tým je myseľ, hlava, rozum. Ten komunikuje cez myšlienky a je to veľvyslanec ega. Má poriadne silný hlas, ktorý častokrát prekričí hlas duše.

Je jednoduché porozumieť hlasu duše. Len ho treba zachytiť! To niekedy býva fuška.

Ale keď duša kričí z plných pľúc, lebo chce aby si ju počul(a), prejavuje sa to zimomriavkami….a tie si všimneme takmer vždy.

Hlas duše je zvyčajne ten úplne prvý pocit – z človeka, situácie, veci.

Ako prvá reaguje duša. Bleskurýchla reakcia trvajúca niekedy milisekundu, niekedy pár sekúnd.

Niekedy je tak silná, že  zachytíš zimomriavky, alebo ostane po nej pocit. Jej prvotný výkrik sa pretaví do dobrého alebo zlého pocitu, ktorý si už všimneš.

Leeenže – častokrát hneď v druhej sekunde naskočí rozum a kričí tak hlasno, že milú dušu prevalcuje. A ty sa začneš zaoberať myšlienkami a argumentami, ktoré ti podsúva.

Proste naskočí hlava a ide si svoje na základe programov, ktoré máš uložené v podvedomí. A povedzme si narovinu, častokrát sú to fest sabotujúce programy z poličky NDD (nie som dosť dobrá/ý, nemám na to…).

A častokrát jej aj uveríme (oooo, koľkokrát som jej uverila ja, aj keď už som vedela, ako to funguje….aj tak som sa nechala zblbnúť.)

Až po čase prídeme na tom že to bol hlas „z hlavy„, z ega a neporadil nám veru najlepšie. Pretože:

TELO VIE
SRDCE VIE
HLAVA NEVIE,
ale je to najväčší krikľúň s najostrejšími lakťami spomedzi nich 🙂

A tak sa učíme (aj ja, samozrejme) deň za dňom vnímať, všímať si, porozumieť, komunikovať so svojim stredom, svojim JA, svojim srdcom, dušou.

A rozhodovať sa z priestoru srdca/duše. Pretože ak započujem radu tohto poradcu, a dám na neho, vždy sa rozhodnem správne. Komunikuje cez pocity.

Tak si len stačí položiť otázku:

Aký mám z toho pocit?

….a vieš, aká je pravda – tvoja pravda – to pravé pre teba.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre