fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#BYLINKY Podpora v aktuálnej situácii

V aktuálnej situácii, keď sa v kolektívnom vedomí, aj v každom z nás, aktivuje mnoho strachov a neistoty, môžeme využiť láskyplnú podporu mocného a milujúceho sprievodcu túžobníka brestového.

Túžobník je veľkým darom Mamičky Zeme v každej situácii, keď potrebujeme podporiť dôveru v život, keď potrebujeme prijať a uvoľniť novú situáciu, keď potrebujeme objať a preľúbiť silné emócie.

Keď je naša túžba výsledkom neprijatia toho, čo práve zažívame, túžobník prichádza na pomoc – objíme nás ako stelesnenie čistej lásky, pripomenie nám, že v tejto chvíli sme prijímaní a milovaní Božstvom.

Že naša terajšia bolesť, nespokojnosť, smútok, či strach, je len sprievodným javom nášho rastu.

V tomto čase je vhodná jeho kombinácia s pamajoránom, materinou dúškou, lipou a mätou, ak potrebujeme podporiť pocit bezpečia a upokojiť myseľ, naplniť ju láskyplnými a podporujúcimi myšlienkami.

Ako podpora pri procesovaní pocitu strachu je mocný v kombinácii so zlatobyľou obyčajnou, prasličkou roľnou, bazou čiernou a lipkavcom syridlovým.

Ak sa odovzdáme do láskavých rúk túžobníka, ak sa schúlime do jeho objatia, pomôže nám prijať prítomnosť a prejsť každou etapou vývoja s vedomím lásky.

  • Olej z túžobníka nanesený na oblasť sakrálnej čakry podporuje schopnosť vzájomnej výmeny, dávania a prijímania, udržiavania a krehkej rovnováhy.
  • Použitý v oblasti solaru plexus rozvíja našu schopnosť prijímať rozdielnosť a oceňovať prínos iného človeka v našom živote a tlmí potrebu dokazovať svoju jedinú pravdu na úkor iného človeka.
  • V oblasti srdca podporuje toleranciu a vzájomnú úctu a rešpekt voči všetkému živému.
  • V oblasti krku otvára schopnosť vyjadrovať svoje pocity s úctou a láskou voči sebe aj okoliu.
  • Nanesený na oblasť tretieho oka ukazuje smer, ktorým nás ťahá naša vnútorná túžba a pomáha vidieť a nasledovať cestu duše.

Tento čarovný a osvietený text je z pera Svetlanky Oboňovej Göthovej, autorky FB stránky Čarovné dary Zeme.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre