fbpx

#BABSKÉ RADY Ako odstrániť škvrny od pera, prepisovačky?

Určite sa vám už stalo, že vaše dieťa prišlo domov s popísaným oblečením alebo taškou. Alebo ste sa i vy omylom popísali perom alebo prepisovačkou.

Tu je zopár tipov ako odstrániť pero / prepisovačku z rôznych druhov látok.

1. Textil

Pomocou laku na vlasy sa dá odstrániť z oblečenia. Nastriekať lak na vlasy a zotrieť handričkou. Treba opakovať niekoľkokrát, až kým škvrna nezmizne.

2. Koženka

koženky sa dá dobre odstrániť obyčajnou indulonou, alebo aj ústnou vodou.

3. Koža

kože odstránime prepisovačku pomocou  odlakovača. Na vatovú tyčinku dáme trochu odlakovača, potrieme dané miesto a rýchlo umyjeme vodou.

Pracujte veľmi rýchlo a citlivo!!!, aby ste nezošúchali povrch kože, ako sa to stalo mne pri natáčaní videa.

Takéto jedoduché babské rady pomáhajú na pero / prepisovačku. Jednoduché a praktické, lebo lak na vlasy, indulonu / kokosový olej a odlakovač máme takmer všetci doma.

Poznáte tieto tipy?

Alebo máte nejaké iné zaručené prostriedky, ktoré odstránia škvrny od prepisovačky?

Podeľte sa v komente, dobre?

Majme sa a hrajme sa.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

 

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre