fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#ASTRO Rok draka

Drak je jedným z najpriaznivejších znamení čísnkeho zverokruhu. A to vďaka tomu, že dokáže plávať, lietať, chodiť po zemi a cestovať medzi dimenziami.

Drak predstavuje silu a odvahu ale je tiež symbolom mieru a potreby spojiť sa v jeden celok.

Rok draka začína 9.februára 23:01 už je Drak – rodí sa hodinou krysy.

Rok Dreveného draka prichádza v čínskom zverokruhu raz za 60 rokov. Drak sa spája s neuveriteľnou silou, pozitívnou transformáciou a výzvami. A prvok dreva symbolizuje tvorivosť a prispôsobivosť.

Drak je bájne zviera, ekvivalent nášho jednorožca.

Drak je mocný, nádherný očarujúci a vznešený. Dokáže vidieť veci z nadhľadu, iným uhlom pohľadu.

Dračia energia pomáha cibriť našu inteligenciu, dôvtip a porozumenie svetu vôkol nás. V tomto roku by sme mali očakávať väčšie „prebudenie“, viac „aha momentov“ a prebudenie „hlbšej múdrosti“.

Prináša šťastie, priaznivý osud, veľkoleposť, charizmu.

Rok draka praje tomu, aby sme posunuli svoje obzory a boli o niečo odvážnejší. Dôvera bude na našej strane a najmä pokiaľ sa budeme riadiť srdcom, je pravdepodobné, že dosiahneme veľa úspechov.

Nabáda nás k veľkým a odvážnym projektom.

Rok draka je rokom prosperity, kedy môžu prekvitať inovácie a podnikanie a my môžeme vstúpiť do väčšej sily a autenticity.

Ale pozor! Nepreceňuj svoje schopnosti a fyzické sily!

Jungova kvalita, ktorá sa spája s dreveným drakom naznačuje rozhodnosť, pevnosť a odvahu v našich krokoch vpred.

Jungova energia môže byť silová, preto si musíme dávať pozor, aby sme sa príliš nepresadzovali len preto, aby sme získali čo chceme aj na úkor iných.

Rok draka bude úspešný na príliv financií.

Ale pozor na risk! 2 meraj a raz strihaj! Hlavne pri investovaní väčších súm peňazí.

Drak vyzýva k prirodzenosti a autenticite. Strhá masky na všetkých úrovniach. Odhaľuje pravdu a charaktery.

Zelená farba je spojená s prvkom dreva a srdcovou čakrou, takže v roku draka nám bude neustále pripomínané, aby sme sa vracali k srdcu a otvárali sa príjmaniu.

Preto buď kým si. ŽI SEBA!

V rámci roku draka sa nám môžu taktieź objaviť témy „vzťahov„, ktoré sa v tomto roku zrkadlia v západnej astrologii. Možno zistíme, že potrebujeme nájsť rovnováhu medzi našimi vzťahmi a zmyslom pre nezávislosť a autenticitu.

Môže sa nám otvárať téma ako byť viac sám sebou, aj keď sme v partnerskom vzťahu.

Drevený drak ťa podporí na všetkých úrovniach, zlepší tvoju hojnosť, otvorí ti nové priležitosti.

Prvok dreva pomáha energiu draka zjemniť a spomaliť, pretože draci vedia byť pomerne divokí a zbrklí. Ich hnev sa môže ľahko vznietiť, čo vedie k výbuchom alebo k tomu, že sa riadia skôr svojim egom než srdcom.

Drevený drak je sebavedomý a robí veci s poriadkom a starostlivosťou. Drak je síce sebavedomý ale prvok dreva mu umožňuje byť trpezlivý, neponáhlať sa a sústrediť sa na budovanie pevných základov.

Energia dreva nám umožňuje dlhodobo rásť, rozširovať a udržiavať naše vízie.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre