fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#ZDRAVIE Ako vzniká choroba

Najprv príde Fíha

Vytrúbi sa nejaká NEpríjemnosť. Zvyčajne spojená s nejakým človekom, ktorá nás „dá dole“. Ale môže to byť aj pôsobenie silných vesmírnych energií počas splnu alebo novu, na ktoré zareagujeme extrémne citlivo. A môže sa prejaviť úbytkom energie, alebo prokrastináciou.

Potom nastane stav „naprd“

Leeenže robota čaká a my sa cítime ne-dobre. Mali by sme robiť a nejde to… alebo ide, ale asi ako na jednotke so zatiahnutou ručnou brzdou. Trápime sa a trápime…a najradšej by sme sa videli pri vode, v tieni lesa…. hocikde inde, len nie v práci 🙂

Ak sa dostaneme do stavu „naprd“ vplyvom nejakej udalosti alebo človeka, prebieha to podobne. Akosi sa NEvieme zmestiť do vlastnej kože. Sme proste DOLU. Na emócii, na energii.

…a následne prichádza pani Choroba…

Ale NEmusí!

Ak poznáme tento mechanizmus vzniku choroby a dokážeme zvládnuť ten prechodový stav, ktorý ja nazývam „naprd“.

Všeeeetko som vám nahrala do videa, aj s konkrétnymi príbehmi. Zvlášť ten, ako môj syn ťažko prežíval smrť kamaráta som popísala dopodrobna, aby ste pochopili….

Byť zdravým je normálne a môžeme to tak mať.

Stačí porozumieť mechanizmu vzniku choroby a dokázať jej predísť. Zachytiť tú červenú kontrolku, ktorá bliká vždy pred prepuknutím choroby na fyzickej úrovni. A následne ju vypnúť.

Prajem vám, nech ste zdraví 24 hodín denne. Vtedy sa vieme tešiť zo života a užívať si ho s láskou a mierom v srdci.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre