fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

NEporovnávaj, JABLKUJ!

Porovnávate sa?

Svoje miery, činy, názory, skúsenosti, vedomosti….

Nie?

Neverím!

Máme to hlboko zakorenené z čias detstva i zo školského systému známkovania, sem-tam sa každému (aj tomu najvedomejšiemu) pritrafí…. že spoza pleca vyskočí malý diablik a zakričí do ucha: Nie si dosť dobrá! Nie si dosť dobrý!

Strata času

A pritom – porovnávať sa a súdiť seba alebo kohokoľvek iného je úplne zbytočné. Úplná strata času.

Prečo?

Nikto iný nie je vyrobený podľa receptu na Miriam Štolfovú. Nikto iný, len Miriam Štolfová. Keď ju pán Boh vyrábal, použil špeciálny recept a špeciálne ingrediencie.

Pretože Miriam dostala do vienka presne tie veci, ktoré jej na tomto svete pomôžu plniť svoju úlohu, svoje poslanie. A má presne také telo, aké k tomu potrebuje. Rovnako postupoval, keď vyrábal teba.

Každý, každučký človek z tých miliárd, čo sú na zemi, je vyrobený podľa špeciálneho receptu jedinečného len a len pre neho.

Pretože každý sem prišiel so špeciálnou úlohou, poslaním, ktoré môže splniť len a len on. A je na to predurčený práve tým, že má k tomu určené vlastnosti, schopnosti, vedomosti, vedenie.

Tak prečo by sme mali porovnávať hrušky s jablkami?

Nech porovnávame akékoľvek 2 osoby, vždy je to porovnávanie hrušiek s jablkami.

Einstein raz povedal:

„Každý je génius. Ale ak budete posudzovať rybu podľa jej schopnosti vyliezť na strom, bude celý svoj život žiť s vedomím, že je neschopná.“

Každý z nás je génius na niečo iné. Každý z nás je vyrobený podľa špeciálnej formičky. Neporovnateľnej so žiadnou inou. Jeho duša, aj jeho telo.

Tí, ktorí súdia, to EŠTE nepochopili. Keď to pochopia, prestanú súdiť.  A ty si už pochopil(a), tak sa ideme toho blbého zvyku zbaviť, dobre?

Mám pre teba parádnu hru, vďaka ktorej sa tohto zlozvyku zbavíš:

Keď sa pristihneš, že niekoho porovnávaš alebo posudzuješ, povieš slovo: JABLKO. Je to slovný kód, ktorý ťa upozorní na to, že jablko nie je hruška.

Ak k sebe na túto hru nájdeš parťáka, kamošku, je to ešte lepšie. Pretože parťák si všimne, že porovnávaš a posudzuješ. Ty si to práve vtedy NEmusíš uvedomiť.

Od dnes, od tejto chvíle začínaš “jablkovať”!

Aby si hlboko do svojho podvedomia aj bunkovej pamäti zapísal(a):

Ja som jedinečná bytosť v celom vesmíre a priľahlom okolí. Som správne tak, ako práve som.

S láskou

Miriam

(Test bol uverejnený na: fitshaker.sk)

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre