fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 30.december

Dnes, 30. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z tridsiatky sme dostali darom:

  • majstrovstvo mysle
  • hraj sa a oslavuj život
  • zvoľ si šťastie
  • očista mysle – naplň ju svetlom
  • spontánnosť a úspech.

Výzvou je

  • Uvoľniť sa a nechať sa viesť vášňou a nadšením.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Dávid

Mužské meno Dávid má hebrejský pôvod a v preklade znamená „miláčik“. Dávidovia sa radi predvádzajú, túžia po ocenení a majú sklon k výstrednostiam.

Dávidovia sú aj dosť nedôverčiví, a tak často niekam unikajú. Ich priateľstvo nie je trvalé, neradi sa stretávajú s tými istými ľuďmi. Majú egocentrické sklony a neobjektívne názory, no ak im porozumiete, sú nežní a prístupní.

  • Dávidov ovplyvňuje Mesiac.
  • Ich šťastné farby sú biela, krémová a modrá.
  • Ochranné rastliny rumanček a jazmín.
  • A ochranné kamene sú nefrit a rubín.

Zmenili svet

1975 – Tiger Woods

Je americký profesionálny golfista. Woods je všeobecne považovaný za jedného z najlepších golfistov všetkých čias a jedného z najslávnejších športovcov v histórii. Je členom Svetovej golfovej siene slávy.

Po vynikajúcej juniorskej, univerzitnej a amatérskej golfovej kariére sa Woods stal profesionálom v roku 1996 vo veku 20 rokov. Počas prvého desaťročia 21. storočia bol Woods dominantnou silou v golfe.

Od augusta 1999 do septembra 2004 (264 po sebe idúcich týždňov) a opäť od júna 2005 do októbra 2010 (281 po sebe nasledujúcich týždňov) bol najlepším golfistom na svete. Počas tejto doby vyhral 13 hlavných golfových majstrovstiev.

Woods je držiteľom mnohých golfových rekordov. Bol hráčom číslo jedna na svete najviac po sebe nasledujúcich týždňov a celkovo najvyšší počet týždňov spomedzi všetkých golfistov v histórii.

Woods vyhral 18 majstrovstiev sveta v golfe. V máji 2019 bola Woodsovi udelená prezidentská medaila slobody od Donalda Trumpa, štvrtého golfistu, ktorému sa toto ocenenie dostalo.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Urob si prechodový rituál zo starého do nového roka. Môžeš kľudne už aj dnes, pokiaľ zajtra budeš na silvestrovskej párty.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre