fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#HOJNOSŤ Rituál na pritiahnutie peňazí

Tento rituálik som videla u môjho ex-švagra. Najprv som sa tomu smiala, ale podľa jeho finančnej situácie by som mohla povedať, že celkom dobre funguje. Vtedy som to poňala ako hru a niekedy som šúchala tiež.

Dnes už šúcham pravidelne. Vždy, keď je mesiac v D. Zistila som, že sa oplatí 🙂

Spočíva v tomto:

Keď je mesiac v tvare D, vyjdi v noci na také miesto, kde ho uvidíš. Vytiahni z peňaženky bankovku najvyššej hodnoty a šúchaj ju medzi dlaňami. Mysli pritom na to, že „šúchaním sa bankovky rozmnožujú“. Stačí pár šuchov ? A potom poďakuj vesmíru zaštedrosť a  hojnosť.

Na prvý pohľad to vyzerá ako rozprávky starej matere, že? Až taká blbosť to zase nie je.

Mrknime sa na to bližšie:

Podstatný na tom je ten koniec, pretože ak ďakuješ za hojnosť, vesmír ťa odmení hojnosťou. To šúchanie bankovky pôsobí ako kotva… ako ukotvenie tejto dohody medzi tebou a vesmírom do bunkovej pamäte a tvojho podvedomia.

Pretože aktivuješ kožné bunky a energiu svojho tela cez ruky. Zároveň prepájaš svoju energiu s energiou peňazí. Akoby si cez kožu nasával(a) energiu peňazí do seba…

Po hračkársky – akoby si peniazom pomocou rúk hovoril(a): ja vás milujem, poďte ku mne, u mňa vám bude dobre. Chvíľu sa u mňa ohrejete a zase vás pošlem ďalej…aby ste sa vrátili znásobené naspäť ku mne.

Ak to urobíš na hre a NElipneš na tom, peniazom sa takáto hra páči a skutočne sa zmnožia v tvojej peňaženke.

Vedecky overené na vlastnej peňaženke.

Odporúča 9 z 10-tich šúchačov. ?

V hravej študovni  sa po zverejnení tohto textu spustila vlna komentárov typu: Aj ja si dnes šuchnem 🙂

Aby sa mohol zahrať s Vesmírom túto hru každý, kto potrebuje podporiť hojnosť, urobila som aj video, kde ukazujem presne ako na to a pridávam aj vysvetlenie, prečo to funguje. Aké energie nás v tom podporujú…. a ešte pár vecí navyše tam nájdete, oplatí sa mrknúť ho.

Technická…. Ospravedlnenka:

Keď sa stiahne video zo živého vysielania na FB,  je v mizernej kvalite, ale zvuk a obraz je pozerateľný. Nech sa páči – tu je… aj s krásnou energiou NEpokosenej lúky nad Liptovským Jánom, pod horičkou Veratín.

Rituál na pritiahnutie peňazí

Vyskúšajte túto hru,

peniazom sa to určite zapáči a pricupkajú s radosťou aj za vami.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre