fbpx

#KALENDÁRIUM 46. týždeň (15.-21.11.2021) Vízia slobody

Pozrime sa spolu do kalendária v 46. týždni roku 2021 a ja vám pridám pár vhľadov, tipov a inšpirácií, ako hladko a s mierom v srdci preplávať týmto najkrajším týždňom nášho života.

Vízia slobody

Tento týždeň sa veľmi silno hlási o slovo sloboda. Čo môžeme tento týždeň vidieť aj 17.11., kedy je Deň boja za slobodu a demokraciu.

Ovlyvňuje nás (a pomáha nám) energia čísla 10 (Kolo osudu) a 1+0 = 1. Je to energia vízií a tvorenia. Energia vstupu do novej kvality života.

Aby sme sa dokázali odpútať od závislostí, od vecí, ktoré nás ťažia a väznia. A dopracovali sa k láske, kráse, harmónii, mieru a slobode v srdci. Pretože láska, hojnosť, sloboda, to všetko je stav bytia.

Ako si to v hlave nastavíš a vytvoríš v sebe, tak to budeš mať.

Ako to urobiť?

Nuž, pusti si video a nechaj sa inšpirovať.

Čo môžeš urobiť konkrétne

  • Udržuj si vysokú vibráciu. Zameraj pozornosť tam, kde chceš aby to rástlo. Na to pozitívne, na dobré správy. Vyššia emócia = vyššia vibrácia.
  • Na každej situácii, hľadaj pozitívnu stránku. 
  • Udržuj si vieru. Vieru v proces, že to, čo sa deje, je správne.
  • Vytvor si víziu ideálneho života. Vytvor si to, ako to chceš mať. Aké by to bolo, keby je to fakt, že ideálny svet, ideálny život. Keď si to vieš vytvoriť v myšlienkach, predstaviť, poslať to do nebeského e-shopu, vieš si to aj splniť.
  • Choď na prechádzku vďaky. Choď von, dýchaj čerstvý vzduch a ďakuj za všetko.

Dary prírody

Posilni si obličky brusnicami. 

V období jesene sa hlásia o pozornosť obličky, aby sme ich vyživili, posilnili.  Brusnice sú skvelý prostriedok, ktorý je bežne dostupný a obličky ich milujú.

Pi brusnicový čaj, alebo si kúp brusnice a dzobkaj. Krásnym spôsobom ich to dovyživí.

Udržuj nohy v teple. 

Pokiaľ pociťuješ chlad, zimu na chodidlá nasaď teplé ponožky. K tomu, ako udržať teplo od spodku, od nôh máme aj článok na blogu, ktorý >nájdeš tu<.

Nájdeš tam zopár užitočných babských rád. Jedna moja overená a mega obľúbená je – nasypať čierne korenie do ponožiek. Fakt to funguje.

Pre bylinkárov. 

V tomto období, kým ešte nemrzne, sa dajú vykopávať korene bylín – chren, púpava, kostihoj…

Môžete vykopať, usušiť a použiť neskôr. A pokiaľ ste si v lete nazbierali bylinky, teraz je skvelé obdobie na miešanie liečivých zmesí – prieduškové, na nervy, a pod. K tomu mám opäť článok, ktorý >nájdeš tu<.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre