fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 24.november

Dnes, 24. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťštvorky sme dostali darom:

 • matka a otec
 • línia predkov
 • vďačnosť za život
 • sila rodu a predkov
 • očistenie rodovej karmy
 • návrat k rodnej hrude
 • ctiť si tradície.

Výzvou je

 • Vzdať úctu a pokoru svojim predkom.
 • Prijať všetky (aj nepekné) veci týkajúce sa nášho rodu ako súčasť nás samotných.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Emília

Ženské meno Emília má latinský pôvod a v preklade znamená „horlivá, usilovná“. Emílie sú rýchlo reagujúce, zvedavé a netrpezlivé bytosti s vlastníckymi sklonmi.

Majú neuveriteľnú pamäť a značnú sumu vedomostí. Svoje ambície realizujú prevažne v umeleckej oblasti. Emílie sú svojbytné. V kontakte sú len s tými, čo sa im páčia, iných viac-menej ignorujú.

 • Emílie ovplyvňujú planéty Mars a Pluto.
 • Ich šťastné farby sú modrá a ružová.
 • Ochranné rastliny bazalka a puškvorec.
 • A ochranné kamene sú rubín a diamant.

Zmenili svet

† 1991 – Freddie Mercury

Bol britský producent, spevák a skladateľ, ktorý sa preslávil hlavne ako líder rockovej skupiny Queen. Bol slávny vďaka svojmu okázalému vystupovaniu a charakteristickému spevu v rozsahu štyroch oktáv.

Okrem práce so skupinou Queen mal za sebou aj sólové projekty a občas spolupracoval ako producent a hosťujúci hudobník iných umelcov (spev, alebo klavír).

Zomrel 24. novembra 1991 na bronchopneumóniu, ktorá bola spôsobená vírusom H.I.V. V roku 1992 bol na štadióne v londýnskom Wembley na jeho počesť usporiadaný obrovský koncert.

V roku 2001 bol Mercury spolu s ostatnými členmi kapely Queen uvedený do Rokenrolovej siene slávy, od roku 2002 má táto kapela svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Štipcová metóda. 

Toto je komentár z členskej sekcie Škola hrou pre dospelákov, kde sa navzájom denne inšpirujeme. A dnes nás všetkých inšpituje Jaruška, ktorá objavila túto super metódu.

Tu je Jaruškin originál komentár z členskej sekcie:

„Moji milí milovaní, dnes som “náhodou” vyskúšala jednoduchú čínsku medicínu, sem tam niečo pichne, zabolí, alebo treba doplinť energiu..

V starej Číne zistili, že na každom uchu je najmenej 6 bodov, spojených priamo s určitým úsekom nášho tela. Keď stlačíme tento bod štipcom na prádlo, pocítime super príliv síl a energie.

Pre vás to určite nie je nová informácia, ale vyskúšali ste niekedy?

Hovorím si, štipce mám , tak som sedela a štipcovala si uši a že účinné, potvrdzujem.? Štipcuješ len okraje ucha. Ušný lalok môže byť prvý a vrch ucha posledný.

Potom stred ucha a medzitým hore a dole po jednom Na poradí nezáleží, nechaj štipec na 20 sek.

Napr. ušný lalôčik – zmierňuje bolesť hlavy a zároveň pomáhaš činnosti srdca, pretože práve on je bezprostredne spojený s hlavou a hlavným orgánom ľudského tela.

Horná časť ucha – súvisí s ramenami a chrbtom. Takže pokiaľ si budeš variť čaj alebo kávičku, daj štipec na ucho???
MV???“

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

 

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre