fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#VZŤAHY Rýchly papierikový recept na dobré vzťahy

Kto by NEchcel mať skvelé vzťahy, že? A najlepšie s úplne každým človekom… Len ako to urobiť? To nás v škole NEnaučili.

Lakmusový papierik

Vzťahy sú ako lakmusový papierik toho, v akej si TY duševnej kondícii. Ak si TY OK, aj vzťahy sú dobré, pretože si v pohode aj vtedy, ak ťa niekto podpichne. Dokážeš s láskou a mierom v srdci reagovať aj pri náročnejších situáciách. Dokážeš všetko vidieť a riešiť z nadhľadu.

Ak máš ťažšie obdobie, chaos a zmätok v hlave, NIE JE ti dobre na duši, viac sa uzatváraš do seba, komunikácia viazne a drhne. A ak už musíš komunikovať, tak rýchlo niečo odpovieš, a zase utekáš „do seba“. Do svojho vnútorného úkrytu.

Ostatní si to môžu vyložiť ako NEzáujem, aroganciu, NElásku…a vtedy sa vzťahy veľmi rýchlo kazia a babrú.

Tento rýchly recept pokazené vzťahy NEnapraví okamžite, ale určite pomôže. Použiť sa dá vždy. A vždy zdvihne latku vo vzťahu vyššie k láske a porozumeniu.

Samo a Sato to NEurobia. Musíš ty.

Je to veľmi jednoduché a potrebuješ na to len CHCIEŤ…a potom aj UROBIŤ. Je to zároveň veľmi príjemná hra s mnohými benefitmi. Okrem zlepšenia vzťahov si potrénuješ aj kreativitu, zdvihneš emóciu a dostaneš sa do prítomnosti.

Ako na to? Nahrala som tento tip pred časom do živého vysielania na facebooku. Za pár dní malo tisícky videní, veľa zdieľaní i komentov. Tak som ho uchovala, nech NEzapadne prachom a slúži aj ďalším ľuďom. Aj tebe napríklad 🙂 Video má 6:18 min.

Rýchly recept na dobré vzťahy

…. s partnermi, deťmi, rodičmi, kolegami, kamarátmi…

Hor sa na to!

Nájdi papieriky, pero a pozvi k tejto hre aj pani Kreativitu. Nech je to na radosti, láske… a vyčarí úsmev na perách a mier v srdci. Tebe, aj tvojej „obeti“.

Majme sa a hrajme sa.

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto >>>>>

 

Čo o nej hovoria školáci, ktorí už “študujú po hračkársky”?

Samé príjemnosti:

“Dobré ránečko.
Odkedy chodím sem do tejto veselej vzdelávacej inštitúcie, teším sa na každé ránečko, keď otvorím PC a hneď nakuknem. Vidím, že dnes som po pani učiteľke v triede prvá….
A hľa, aké krásne pokračovanie včerajšieho učiva. To vnímanie krásna ma drží ešte od včera…”  (Zuzka P.)

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre