fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 9.júl

Dnes, 9.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z deviatky sme dostali darom:

  • múdrosť duchovného liečiteľa,
  • hĺbku,
  • ticho, samotu, meditáciu,
  • odpovede z vnútornej múdrosti,
  • a vnútorné svetlo.

Výzvou je

  • Nájsť si dostatok času pre seba.
  • Nerozpitvávať, neanalyzovať veci viac, ako je potrebné na pochopenie.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Lujza

Ženské meno Lujza nie je veľmi rozšírené, má pôvod vo francúzštine a k nám preniklo prostredníctvom nemčiny. Ide o ženskú podobu mena Ľudovít a označuje „slávneho bojovníka či bojovníčku“.

Ich charakteristickou črtou je zmysel pre realitu. Lujzy nikdy nestavajú vzdušné zámky. Vždy musia pod sebou cítiť pevnú pôdu. Pred okolím sa často uzatvárajú do seba. Vtedy sa Lujzy cítia sebaisto, nič ich nemôže ohroziť.

Uvedomujú si, že ak chcú mať úspech, musia ho dosiahnuť vlastnými silami. A po úspechu naozaj túžia. Nejde im ani tak o ocenenie okolia, skôr o dobrý pocit z vykonanej práce. Ten ich ženie neustále vpred.

  • Šťastné farby Lujzy sú modrá, zelená a biela.
  • Ochranné rastliny sú čakanka a fenikel.
  • Ochranné kamene sú jaspis a nefrit.

Zmenili svet

1946 – Bon Scott

Bol austrálsky rockový spevák škótskeho pôvodu, ktorý sa preslávil ako spevák a textár austrálskej hard rockovej skupiny AC/DC.

19. februára 1980 Bon Scott zomrel po nočnej zábave v Londýne na akútnu otravu alkoholom.

Po jeho smrti chcela kapela AC/DC ukončiť hudobnú kariéru, no na želanie Scottových rodičov čoskoro Bona nahradila spevákom Brianom Johnsonom, bývalým frotmanom glam rockovej skupiny Geordie.

O päť mesiacov neskôr skupina AC/DC spolu s novým spevákom vydala album Back in Black, ktorý sa stal historicky najúspešnejším projektom kapely a je na vrchole medzi najpredávanejšími albumami sveta.

V roku 2003 bol Bon Scott ako člen kapely AC/DC uvedený do Rokenrolovej sieni slávy. V júli roku 2004 časopis Classic Rock dal Bona Scotta na prvé miesto svojho zoznamu stovky najlepších frontmanov všetkých čias.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre