fbpx

Magický ženský 

Bylinkovo - šamanský kurz

Budeme bylinkovať, čarovať a prebúdzať zabudnutú múdrosť predkov.

13.-15.10.2023

#KALENDÁRIUM 9.január

Dnes, 9. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z deviatky sme dostali darom:

  • múdrosť duchovného liečiteľa,
  • hĺbku,
  • ticho, samotu, meditáciu,
  • odpovede z vnútornej múdrosti,
  • a vnútorné svetlo.

Výzvou je

  • Nájsť si dostatok času pre seba.
  • Nerozpitvávať, neanalyzovať veci viac, ako je potrebné na pochopenie

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Alexej

Mužské meno Alexej má grécky pôvod a v preklade znamená „záštita, pomoc“. Správanie Alexejov je zvláštne. Často sa ponárajú do vlastného podvedomia a tam rozvíjajú svoju fantáziu, ktorá ich izoluje od reality.

Patria skôr medzi nesmelých ľudí. Alexejovia študujú iba pre seba, sú samoukovia. Majú predpoklady, aby sa stali nezávislými umelcami, no nájdeme medzi nimi napríklad aj osamelých cestovateľov.

Nositelia krstného mena Alexej budú zrejme po celý život potrebovať oporu silného a chápajúceho partnera, či už to bude priateľ, matka alebo partnerka.

  • Šťastné farby alexejov sú biela, zelená a strieborná.
  • Ochranná rastlina rumanček.
  • A ochranný kameň je nefrit.

Zmenili svet

1890 – Karel Čapek

Bol český prozaik, dramatik, novinár, filmový scenárista, libretista, básnik a prekladateľ, literárny, divadelný a výtvarný kritik, estetik a filozof.

V ranej tvorbe vychádzal z podnetov českej predvojnovej moderny a nových európskych umeleckých smerov (Božie mukyTrápne poviedky, preklady básní Francúzska poézia novej doby, dráma Lúpežník).

Z ciest po Európe vyťažil niekoľko kníh cestopisných fejtónov (Italské listyAnglické listyVýlet do ŠpanělObrázky z HolandskaCesta na sever).

V roku 1995 mu bolo udelené vyznamenanie Rád T. G. Masaryka in memoriam. Karel Čapek sa významne zapísal do dejín robotiky, keď ako prvý použil dnes už svetovo akceptovaný pojem robot na označenie stroja, vo svojom diele R.U.R.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre